Autor Zpráva
bojo
Profil *
-frontpage-webzdarma:ako domena-ako?---obrazky z temy na net
bojo
Profil *
mam fronpage 2003 cz a spravil som good stranku ale vsetko viem dat na net okrem nadpisu a bocnych hiprtextovich odkazov vsetko som to dal na net v priecinkoch poporadi tak jak to bolo vo frontpage vsetko sa dobre zobrazi. Nadpis sa sklada z obzazka cize: /_themes/arctic/banner_arctic a textu cize: /_overlay/index.htm_nav_arctic010_bnr.gif. Ale ked som to dal na net tak tie obrázky z temy tam neboli cize sa neozvorily ale ked som dal na nadpis vlastnosti a pozrel som sa co to chce nacitat tak to chcelo:_derived/index.htm_cmp_arctic010_bnr.gif ale nic take sa tam nevola: index.htm_cmp_arctic010_bnr.gif::::Malo by sa to volat: index.htm_nav_arctic010_bnr.gif::::A aj keby som tomu zmenil nazov tak by nacitalo len ten obrazok bez textu.

Nemohol by mi niekto poradit ako.......
Alebo mi to dat na net ked to vie....... [b][/b]PLS
Gekon
Profil
Dáš nám odkaz? A pro příště, napiš to trošku srozumitelněji.
bojo
Profil *
odkaz na co sorry sem slovak.
djlj
Profil
odkaz na co
Na tu stránku, o které píšeš..

sorry sem slovak
To vůbec nevadí..
bojo
Profil *
kusok som s toho spravil ale zdasa ze to teraz vizera divne stranka sa este robi takze sa nesmej ked nebude dobra problem je vlastne f tom ze napr:tlacitko:cize obrazok ma iny link na kazdej stranke

stranka je www.hamachi-net.wz.cz pozrisa a napis.....
bojo
Profil *
Ako na stranke vytvorim forum ktore by sa tam zobrazovalo mam frontpage ako budem registrovat ludi a ko spravim search
dhawk
Profil *
mozem sa ta spitat ako si dal na tu stranku download proste to ze sa ti hned nahodi stahovanie?alebo si tam pouzil link na www.hamachi.sk a este ako si vlozil chat,a knihu navstev?Inac ta stranka je good
dhawk
Profil *
.aaa hej viem ako ale neviem ako si tam vlozil ten kod mne to tam nikdy tu tabulku nehodi vzdy len text teda ten kod
bojo
Profil *
k tomu downloadu:napises text napr:hamachi sk... potom oznacis text a das hyperlink pojdes tam odkial to chces aby to stahovalo klyknes na pravy hyperlink ktory sa aj nachadza na hamachi.sk klyknes na to pravym a das vlastnosti a tam je napisany presny link a ten si skopirujes hodis na svoju stranku teda do svojho hiperlinku...

A ktomu co ti tam vyhadzuje ten kod musel si ho zle kopirobat keby bol spravne napisany namiesto kodu vyhodi obraz ..

a ten chat a take veci mas na http://www.blueboard.cz/...caff
bojo
Profil *
to caff k tomu nepatry :-DDDDDD
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0