Autor Zpráva
Ivori
Profil *
Yuhů

tak adresa je atos.wz.cz, hned na úvodní stránce je spousta chyb s otazníčkama, budu rád když se na to někdo kouknete, tento problém s textem mám totiž na všech svých stránkách, díky
Šlaha
Profil
Písmena "š" a "ž" jsou psáné pomocí entit, asi je tak nastavený Front Page. Výsledný zdroják vypadá strašně, trochu by to chělo posmazávat.
A trochu od věci: Jestli tam má být ta sólo úvodní strana s reklamou, nedával bych tam fotku, jen odkaz Vstupte
Ivori
Profil *
Šlaha

Ta úvodní strana je tam proto, aby se reklama nezobrazovala na úvodní stránce. Ta fotka je tam jen tak. Ten web je celej trapnej, je o čoklovi mí kámošky, která chtěla aby mohla všem ukázat svý psisko na internetu. Já jsem tenhle web zdůraznil proto, že se tam dělali ty blbý otazníčky, na obsah vůbec nehleď(je trapnej.
Ivori
Profil
Šlaha

Já nejsem v tvorbě www úplnej začátečník, ale s frontpage nedělám moc dlouhou dobu, i když ten pro začátečníky je přímo ideální. Ale nevím co je to "entit" a kde jej nastavím. Vím že teď určitě vypadám jako lama, ale když mi odpovíš budu rád. dík
Šlaha
Profil
Abych řek pravdu, tak já sem ve Front Page nikdy nedělal, takže ti s nastavením moc nepomůžu. HTML sem se učil kopírováním hotovejch stránek a jejich následným předěláváním. Entita je něco začínajícího na & a končící ;, například &.
V tvym případě to jsou takovýhle znaky: � � což nevim vůbec, co je. Každopádně to nedělá to, co by mělo (nahrazování se za š/ž), řešením by mohlo být otevření stránky v poznámkovém bloku a nahrazením těchle znaků za odpovídající písmeno.
A pravděpodobně by to vyřešilo nějaké to nastavení, ale v tom ti neporadim...
Ivori
Profil
Tak díky moc, já to zkusim.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0