Autor Zpráva
T
Profil *
Dobrý den,
Já vim že se to sem asi moc nehodí, ale potřeboval bych píchnout.
Protože Já mám Office 2003 a tam už neni Frontopage, ale je na to stavěnej Word. Což je v poho, dělám web tam, ale nenapadlo mne snad lepší místo než zeptat zde. Protože jsem si tam udělal "Rozevírací seznam" , normal do toho dokážu napsat jednotlivé položky pod sebe, prostě normal, ale nevim jak tam na jednotlivou tu položku vložit Hypertextový odkaz, jestli to tedy vůbec jde. A tak mne právě napadlo jestli by mi tu někdo nepomohl.. (Doufám že jste mne pochopily)
Děkuji....
Yuhů
Ups, no, tenhle způsob tvorby opravdu nikomu nezávidím.

Ne, nejde to. Jestli máte na mysli tag select (něco jako vidíte na této stránce úplně dole před tlačítkem Vybrat fórum), tak na to se nedá navázat odkaz.
Leo
Web ve Wordu? :-) Leo
llook
Rozevíracím seznamem je míněn listbox (<select>)? Jestli jo, tak to se moc spolehlivě nedělá ani ručně. Hypertextový odkaz jako takový se do toho totiž vložit nedá, podobného efektu lze docílit pouze Javascriptem a to si ve Wordu (ani jiném mě známém WYSIWYNG) představit nedokážu.

Jestli můžu poradit, Word se k tvorbě WWW vůbec nehodí. HTML kód, který Word vyrodí, je fakt něco příšernýho. To už radši třeba Front Page Express nebo NVU.
Leo
Pouziti selectu k navigaci muze slouzit maximalne jako doplnek / jak psal llook tak bez JS si ani neskrtnete, a jakmile se uzivatel (clovek nebo vyhledavac, to je jedno) nedostane na vsechny stranky kam by mel tak web neplni tu zakladni ulohu... Leo
T
Profil *
Mno díky, vlastně už mě něco napadlo....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.