Autor Zpráva
pan.kolouch
Profil *
Dobrý den,

zajímalo by mě v čem tvoříte strukturu webu, zvláště v případě, že obsahem bude plnit web někdo jiný, než samotný autor ? (nemyslím teď majitele webu, ale spíše např. jiného webdesignera). Řekněmě, že web má v hlavním menu 10 položek, kde má každá položka například další 2 úrovně. Nevíte o nějakém programu, který bych dokázal v podstatě udělat diagram tak, jak na sebe jednotlivé sekce navazují s tím, že by po kliknutí na "políčko sekce" vyjel obsah, který má v dané sekci být. Prostě aby to fungovalo tak, že např. člověk (který neumí html) vytvoří takovýto diagram s texty a pošle je člověku, který obsah přenese do xhtml. Díky.
roberta
Profil
pozri sa na nejaké redakčné systémy (CMS) sú to systémy na menežovanie obsahu webu. dá sa v nich vytvárať menu, plniť obsah bez znalostí html, ...
pan.kolouch
Profil *
roberta:

ne toto nehledám, vím co je cms ... myslím program na úrovni vytváření webu. tzn. že mám webovou šablonu, kterou chci naplnit textem, ale text nachystá např. copywriter v tom programu (který teď tady hledám) a dostanu od něj schématicky nakreslenou strukturu (něco jako vývojový diagram), kde po kliknutí v diagramu např. na služby rozbalím text, který příjde do příslušné sekce...
izsak
Profil
V Dreamweaveri vytvorí webdizajnér web, určí editovacie plochy v stránkach, šablóny stránok a potom cez Adobe Contribute ho môžu napĺňať "sekretárky" obsahom.
pan.kolouch
Profil *
zustavam nepochopen ... bohuzel nevim jak jinak to vysvetlit ... to co mi zde uvadite je opacny postup, kdy je web v podstate hotovy a plni ho nekdo kdo tomu nerozumi. Ja to potrebuju naopak. Potrebuju program, kde znazornim ruznymi diagramy strukturu stranky, jednotlive souvislosti mezi strankami, atd... presne ve stylu smartdraw (www.smartdraw.com), s tim rozdilem, ze po kliknuti na diagram se mi zobrazi veskere informace k dane strance, coz smartdraw tusim neumi...
Hugo
Profil
pan.kolouch

Tuzka a papir? Nic lepsiho jsem zatim neobjevil (jako upgrade lze jeste pouzit i gumu).
pan.kolouch
Profil *
Hugo:

Ano to je opravdu nejlepsi, ale psat tuzkou ke kazde podstrance 1xa4 textu je celkem nic moc ..
roberta
Profil
pan.kolouch
aha, tak potom asi potrebuješ niečo také, aby si vedel diagramami navrhnúť štruktúru webu? na to slúžia rôzne UML editory. Napr. MS Visio, Enterprise Architect, ...
pan.kolouch
Profil *
roberta:

presne tak. Diagramy s tim, ze by se kazdy diagram dal rozkliknout a zobrazil se v podstate dlouhy obsah toho diagramu. Programy jako smartdraw umoznuji pouze kraty popisek do diagramu .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0