Autor Zpráva
Erik
Profil *
Jaký je podle vás nejlepší editor na tvorbu www (ne WYSIWYG editor)
Popřípadě zdůrazněte na co se nejvíc hodí (CSS, HTML, PHP....)
Petra
Profil
Už se řešilo -> Nejlepší editor ?
Erik
Profil *
Zdá se mi že se tam všude objevuje WYSIWYG editor.
bojars
Profil
Erik: Ja používam 1st page 2000 (HTML), PsPad(kódovanie, skripty) a Topstyle (CSS)...

2Hanz: Reagujem takto (načo zbytočné príspevky. Sorry PSPad freeware editor ...
Hanz
Profil
PSPad
Petra
Profil
A jo, omlouvám se, zahlídla jsem tam PsPad, tak jsem nabyla dojmu, že to je k věci :-)
Ale jinak není nic jednoduššího než vyzkoušet a porovnat, například:
PsPad
HTML-Kit
Emacs
1st Page
Golden HTML editor
Quanta
všechny z nich jsem zkoušela a každý má něco do sebe, jde o to komu co víc vyhovuje
habendorf
Profil
bojars: Ja používam 1st page 2000 (HTML), PsPad(kódovanie, skripty) a Topstyle (CSS)...

Já na tohle všechno používám jen 1st Page a jsem spokojen.
mat
Profil
habendorf


Já na tohle všechno používám jen 1st Page a jsem spokojen. - já na tohle všechno používám jen PSPad a jsem také spokojen... :))
Šlaha
Profil
A jak v 1sp Page nastavím kódování iso-8859-2?
Fred
Profil
Petra pěkný výčet, ještě bych přidal CSE html validator , BTW ta ne-lite verze je jedna z mála věcí co jsem si koupil a je skvělý, najde mnohem víc chyb než validátor w3c a přidává rozumné vysvětlení proč něco označil jako chybu
bojars
Profil
habendorf: V prípade 1st page 200, by som tiež chcel vedieť to čo sa pýta Šlaha, TopStyle je dobré pre ladenie v CSS, lebo je (tak trochu) WISYWIG, a ten PSPad ten je naozaj dobrý aj v prípade niektorých nadefinovaných operarácií s textami, riadkami, kódovaním, skripty (PHP, javaskripty...). Na HTML ho nepoužívam preto, lebo nemá (ani to nedokážem nastaviť) zobrazenie syntaxe ako 1st Page a vo 1st Page sa veľmi dobre robí s tagmi a odkazmi, len to kódovanie iso-8859-2 neviem v ňom nastaviť, tak robím stránky vo Windows-1250...
Šlaha
Profil
Tohle mě šte, nejvíc se mi líbí 1st Page a HTML-kit a ani v jednom z nich noumim nastavit kódování na iso-8859-2. V HTML-kitu je nějaký plug-in, ale ten toho moc neudělal... Budu muset hledat
habendorf
Profil
Šlaha, bojars: Asi to opravdu nejde, nic není dokonalé. Taky mám stránky ve Windows-1250.
Pokud si ale nastavíte charset na "default" (je to trochu zavádějící, protože defaultně je ANSI), uvidíte diakritiku správně aspoň v editoru.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0