« 1 2 »
Autor Zpráva
Lenka
Profil *
Ahoj, html se asi nikdy psát nenaučím, takže mi zbývá pouze berlička jménem editor. Poradíte mi někdo, jaký je nejlepší editor pro tvorbu www? Zatím používám FrontPage, ale některý věci mi nejdou udělat tak jak bych chtěla a třeba webzdarma ho nepodporuje, takže mi tam některý věci, co jsem chtěla nefungujou. Díky za odpověď www.miniprazskasekce.wz.cz
DoubleThink
Profil *
Pokud už bych byl nucen sáhnout po WYSIWYG editoru, tak by asi zvolil Macromedia Dreamweaver.

Co jsem tak mohl posoudit, tak z hlediska vytvořeného kódu je asi nejlepší.
Juraj
Profil *
1. Mozilla - Composer - zadarmo<br />
2. NVU (na jadre Gecko) - zadarmo
Yuhů
Profil
Lenko, rozmysli si, jestli potřebuješ opravdu něco složitějšího, než je FrontPage. Dreamweaver sice tvoří o moc lepší kód, ale je otázka, jestli mu přijdeš na chuť. Rozhodně to zkus.

Co se týká Composeru Mozilly nebo NVU, tak ty tvoří mnohem horší kód než FrontPage.

Obecně se dá tvrdit, že opravdu dobrý wysiwyg HTML editor neexistuje. (doufám, že se to změní)
Juraj
Profil *
Obecně se dá tvrdit, že opravdu dobrý wysiwyg HTML editor neexistuje. (doufám, že se to změní)

Absolutný súhlas. Ale čo sa týka FrontPage - to myslíš vážne? Naposledy som ho síce použil asi pred 5 rokmi - takze neviem aky je stav jeho kodu dnes, ale nemyslým si, že je to o moc lepšie od NVU, i keď NVU používam tiež sporadicky. Osobne preferujem Vim :)
Yuhů
Profil
Juraj, s tým FrontPage to myslím vážně. Je v něm dělaná podstatná část tohoto webu (vyjma diskusí, příkladů, komentářů a weblogu).

Já taky osobně preferuju Vim, ale má své limity, zejména pokud chceš udržovat pohromadě několik stovek textů a ubránit se svým vlastním chybám. Řeknu to takhle -- ve Fronpage jsem z nepozornosti nikdy nepřekřížil tagy, prostě to moc nejde. Ve Vimu se mi to občas stávalo.
Herald
Profil *
Mne je najviac sympaticky PSPad editor. Vsetci ho asi poznate a tak viete co vsetko dokaze a je freeware. Len skoda, ze nie je aj pre linux.
Yuhů
Profil
Ale Lenka potřebovala wysiwyg editor. PSPad je strukturní.

Lenko, když o tom tak přemýšlím, tak jsi třeba ve FrontPage vytvořila něco, co nepodporuje žádný hosting. Nenech se tím otrávit a některé věci ve FrontPage prostě nepoužívej (ty, co ti nefungují). Pak to půjde.

Co ti třeba nefunguje?
Hanz
Profil
Moc dobrý je i SiteSpinnerV2!
Yuhů
Profil
koukám, že SiteSpinnerV2 je wysiwyg editor. Používáš ho, prosím? Máš někde nějaké stránky v něm vytvořené? Ocením jakoukoli informaci, protože ze zkušenosti nevěřím oficiálním stránkám produktů.
bojars
Profil
Som zvedavý, ako "znosíte" tento DHE editor, je aj v najnovšom Chipe.
Lukáš
Profil *
Není to sice WYSIWYG editor, takže pro ty, kteří shánějí nějakej lepší notepad:
http://www.sweb.cz/danielsoft/ded.zip

vývojáře webů by mohlo zajímat že:
zvýrazňuje syntaxi HTML, PHP, SQL, Perl, Python..., umí různá kódování, zobrazuje pozici v textu (třeba až budete hledat chybu v kódu na řádce xxx) a plno dalších věcí
bojars
Profil
... a ešte je tu jeden československý Editor H Brouczek, v ňom som vyrobil pred 4 rokmi svoje prvé stránky, je dokonca aj WISYWYG.

Nemohla by byť na Jak Psát Web anketa:
Používam HTML editor, FTP klienta, Editor CSS, Grafický program, Grafický manažér... atď. (trebárs pre členov fóra).

Nie že ma znosíte- to je len taký "Brainstorming".
Yuhů
Profil
bojars, vytvoř takovou anketu, rád na ni odkážu
bojars
Profil
Dobre, už si dám pozor na reči.
Sutyn
Profil *
Lenka
Lenka
Ahoj, html se asi nikdy psát nenaučím, takže mi zbývá pouze berlička jménem editor. Poradíte mi někdo, jaký je nejlepší editor pro tvorbu www? Zatím používám FrontPage, ale některý věci mi nejdou udělat tak jak bych chtěla a třeba webzdarma ho nepodporuje, takže mi tam některý věci, co jsem chtěla nefungujou. Díky za odpověď www.miniprazskasekce.wz.cz[/i]

Ahoj Lenko. Jsem začátečník a tak se teprve snažím a to taky ve Fronpage :-((
Možná by jsi mě mohla i s něčím poradit, kdyby ti zbyl čas. Jinak na prohlídku www.obrazy.aktualne.cz A k tvojim stránkám, bych řek, že na editované jsou docelka určitě hezké. Asi nikdo z nás amatérů, nebude mít tolik času, aby se k výrobě svých stránek zapracovával do html (aspoň já na nom tak jsem -můj názor)
Kdybys chtěla poradit tak i.cq. -244189562
ronnie
Profil
1st page
Kráťa
Profil *
Já propaguji skvělý Namo Web Editor. No ale jak se postupně přiučuji, tak ho používám stále méně a dělám v PSPadu. I když třeba změnit něco najednou u jednoho sloupce velké tabulky, na to mi ten WYSIWYG přijde lepší.
Spikee
Profil
Asi najlepší je HTML Kit. Ale nie je WYSIWYG :-(
MI@SO
Profil *
Ja odporúčam HTML Kit a Ace HTML je to tiež super program a najmä keď treba urobiť niejaký css štýl ,ale
v celku su asi najlepsie tieto dva aspon co som ja skúšal
mat
Profil
já osobně má nejraději hezký, český a freewarový (už se ale chystám k nějakému menšímu daru, Fiala si to za tenhle prográmek zaslouží) PSPad - jeho použití sice předpokládá znalost problematiky html, ale pro mě je opravdu nej (subjektivní názor, samozřejmě...).
Leo
Profil
Naucit se psat HTML je jednoduche, zase tolik tech znacek a atributu, ktere by se mely pouzivat, neni. CSS uz je horsi. A pokud se chcete tvorbe stranek venovat, tak vam stejne nic jinyho nez se naucit kod nezbude. Tvorbe stranek neni DTP, kod je zaklad. Leo
mikulenka
Profil *
velmi dobře se pracuje s ADOBE GOLIVE 6 a GOLIVE CS. jsou to ale profesionální editory, takže jsou a) dosti drahé , b) poněkud náročnější na obsluhu a c) pouze v angličtině. Zvládají HTML, WML, PHP, práci s multimédii (integrovaný editor QuickTime), CSS , propojení s nativnjími zdroji programů Photoshop a Illustrator a další a další...
Cody
Profil
Kráťa JÁ s Namo takY Začínal, takže fajn - doporučuju kombinovat Frontpage, Dreanweaver a Namo. Pak přejít na PS Pad nebo jiný editor kódu.
Szalinski
Profil *
Je pravda že Dreamweaver je dobrý ale potreboval by som k nemu český alebo slovenský preklad a zišiel by sa možno aj manuál. Ak o niečom takom viete povedzte mi.
habendorf
Profil
Szalinski: Asi bys měl před duplikováním témat prvně číst odpovědi na tebou založená témata.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=51 21
Jiří
Profil
Napise mi nekdo nejakej navod jak si vytvorit vlastni www stranky?Dekuji moc Jirka
Kráťa
Profil
Jiří
nejdříve si vytvoř alespoň jeden HTML soubor, na http://www.jakpsatweb.cz je popsámo jak na začátek.
mat
Profil
ještě bych se rád vrátil k původnímu tématu - nejlepší editor je samozřejmě ten, ve kterém se ti nejlépe pracuje... to mluví za vše
Fred
Profil
Myslím, že včera mi přišel google alert na zadaný dotaz css layout, s PR článkem na nový Adobe Golive. Rozhodně to není freeware, ale to co tam ukazují v tom flashi vypadá docelal slibně http://www.adobe.com/products/golive/main.html . Podobné vychytávky nabízela nová verze freewarového editoru z dánska tsw webcoder, jenže to bohužel vypadá, že vývoj byl zastaven. Nebo přinejmenším stránka s podrobnostmi http://www.tsware.net/dev.php
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0