« 1 2
Autor Zpráva
flz
word nestaci? :D
marvas
Profil *
Asi pred týždňom som si ztiahol nvu zo slunecnice. Este som ho moc netestoval ale vzyerá dobre a je zadarmo.
Z platených produktou je najlepší Macromedia Dreamweaver MX 2004. Hlavne preto, že dokáže vkladať hocijaký kód z iného súboru a po zmene, zmení kód vo všetkých súboroch v ktorých je použitý
Jan Václavík
používam PHP Zend Studio a až na pro mě velkou zátěž pc mi naprosto vyhovuje!
Mordae
Pokud vím, tak s nVU teď dost pokročili, kamarád to zkouknul a pokud nekecá (jako že ne), tak je minimálně stejně tak dobrý jako Frontpage. Navíc mám dojem, že se v něm dá dělat layout bez tabulek, ale odpřísáhnout to nemůžu.
Já osobně dělám v Kate. Quanta je stejně jako kdevelop (a ten je jinak fakt dobrej - dopňuje v PHP členské metody atp.) dost nevyladěná a prostředí mi moc nesedlo. Pro woknaře: Kate je dost podobná jako PsPad, jen IMHO lepší.
A pokud jde o učení XHTML, jen to zkus - vlastně na tom nic není. Nejvíc se tohu naučíš když budeš zkoušet, zkoušet a zkoušet. Jo a stáhneš si Firefox. Pozdravuj google.com.
FantomX1
Ja by som potreboval nejaky uplne jednoduchy editor ako je napriklad windowsacky notepad. Mal by mat vlastnosti ako automaticke ukladanie, a moznost menenia kodovania, nastavenia si vlastnej sablony na vkladanie a to uplne staci. To by bolo pre mna idealne. Ide mi o to aby to bolo co najjednoduchsie. Sam osobne pouzivam poznamkovy blok a vsetko tvorim v nom. Je to podla vas dobra metoda? Alebo je zastarale tvorit vsetko absolutne rucne?
Miro
Neviem aké máte skúsenosti s Html editorom v balíku Open Office
ktorý je free,wysiwyg.Na tomto editore som začal robiť prvé stránky kým som neprešiel na PSPad,ktorý si myslím je super.V PSPad-e som potom aj poopravoval kód z dovtedy vytvorených stránok.
Mordae
FantomX1: Notepad má nevýhodu, neumí pořádně pracovat s jiným kódováním, než windows-1250 (Cp1250). Navíc, když Ti editor i zvýrazňuje syntax, mám menší šanci, že někde něco zvoráš.
Docela slušné "notepady" pro wokna jsou gVim a PsPad. PsPad díky skvělé intergaci obzvlášť...
Anonymní
Profil *
mate niekto skusenosti s DHE editorom?
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.