Autor Zpráva
cream
Profil
Ahoj, rozhodla jsem se, vytvořit si stránky ve Front Page. Máme program 2000, dá se nějak zaktualizovat na verzi 2003 nebo nějakou novější? Ještě se v tom vůbec nevyznám. Co mají novější verze lepšího a propracovanějšího oproti těm starším? Děkuji moc za odpověď, je super, že toto fórum existuje!!! :-)
Casero
Profil
jj..toto forum je sice super...ale většina dotazu se da vyřešit, pře google nebo jen pár kliknutíma...front page mužeš aktualizovat, jedině tak že si koupíš nový office, jinak to nepude...a nové verze sou i česky...a maj o dost lepší fce, ale i tak bych zkusil něco normálního na tvorbu webu ne frontpage,
Casero
Profil
cream
ber to jako radu už trošku zběhlejšího webaře :-D
cream
Profil
Díky moc za radu. Já jsem ale naprostý začátečník, asi bych nezvládla hned klasické html....zatím mám stránky na estránkách( takže jsem na té nejnižší znalostní úrovni, jaká jen jde :-)).
Kolik asi stojí ta verze s češtinou? Díky moc a omlouvám se za začátečnické dotazy :-).
Casero
Profil
cream
tak to už záleží na obchodě...nebo na internetu se mrkni, nevím jestli to de oupit samostatně...prostě office 2003 a je to...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0