Autor Zpráva
Arthas
Profil
JAkej je podle vas nejlepsi program an grafiku?
pyty
Profil
No kedze je v otazke spojenei "podla vas" ja hovorim Gimp. Mozno preto, ze z nicim inym neviem pracovat, a tento mi staci.. A ide po Linuxom. Objektivne sa to povedat najskor neda, ale uvadza sa Adobe Photoshop. Ale pochybujem ze ked ces zacinat s grafikou potrebujes hned kradnut, pripadne vyhodit 30k SK. A potom este treba zvazit vektorove editory, ktore maju tiez vela vyhod.. Gimp napr. ma plugin/modul (alebo co to je) Gfig na vektorove kreselnie ale na kompletny editor to nestaci.. a funguje to dost pomaly. Ale na webdesign a podobne veci fpohode staci Gimp. Inak keby si prehladal diskusiu nasiel by si o tom vela flamu...
kuko
Profil *
ja pouzivam sadu od corela jeho 11 cast
Acci
Profil
Macromedia (Adobe) Fireworks
Blackshadow
Profil *
jj aj ja fireworks.. photoshop mi nesedal.. a ked robim vo flashi, itez od macromedie, tak sa mi to zda prehladnejsie, a ma to celkovo pdola mna viac user-friendly
Stinky
Profil
Fireworks je jednodušší pro začátečníka... Má taky trochu intuitivnější ovládání něž Photoshop. Ale Photoshop je stejně lepší:) Akorát soudruzi inženýří trochu nedomysleli zpětnou kompatibilitu PSD v nových verzích (složitější PSD PS7 nejde v CS).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0