Autor Zpráva
Ace
Profil *
Potřeboval bych poradit. Své stránky dělám ve Front Page 2003 a zde mě trápí jedna věc. Po té, co se mé stránky ocitly na internetu jsem zjistil chybu, spíše kosmetického původu. Jde o to že, úvodní stránka je stejná jako ty další na které odkazuje v menu akorát se mění texty atd. No a já abych si ušetřil práci tak jsem si vždycky otevřěl ve FP úvodní stránku, pak jsem ji předělal a uložil jinak(nebo jinam). Abych se ale dostal k jádru problému, pokaždé když svoji stránku minimalizuji, objeví se její zástupce na liště a tam je její název. No a já mám na všech napsáno úvodník, což mi dosti nevyhovuje. (kdyby jste mě nepochopily-příklad: koukám se zde na diskusi, poté minimalizuji a dole se objeví Diskuse: FrontPage). Mě jde o to jak se to dá změnit a jestli se to dá konkrétně vyřešit třeba někde v nastavení nebo jinde. Díky
Acci
Profil
Titulek stránky změníš v tagu title v headu. Třeba tato stránka má v title uvedeno <title>Diskuse: Lišta</title>
Spikee
Profil
Prípadne, keď nevieš vôbec HTML tak vo FrontPage klikni pravým tlačítko na stránku a potom na "Vlastnosti stránky" a v tejto ponuke zmeň "Nadpis" na hocičo.
Acci
Profil
Spikee
No jo, já už FrontPage dlouho nepoužíval
Ace
Profil *
dík
Yuhů
Profil
V zásadě tak. Já to dělám přes Soubor > Vlastnosti stránky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0