Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Prosím pěkně, napište mi, jaký používáte software na tvorbu klientských klikacích map. Já používám FrontPage, ale jsou situace, kdy pro kamarády potřebuju použít menší kanón. Díky.
Vít Dlouhý
Profil
Kdysi dávno (moc dávno) jsem používal
Meracl ImageMap Generator (download na http://home5.swipnet.se/%7Ew-54059/mimg.zip - 2MB). Velice jednoduchý prográmek, který ale fungoval bez problémů.
joha
Profil
Něco v tom smyslu umí OpenOffice.Org (mám v 1.1.3) - s otevřeným obrázkem je v menu k dispozici Úpravy->Obrázková mapa.

Neukládá to přímo jako HTML tag, ale v jakémsi textovém formátu, který by asi šel jakž takž zkonvertovat, nemám to vyzkoušený.
mapik
Profil *
Ano, tato adresa nachází mimg.zip, který umožnuje instalaci Meracl Mape generator. Trocu podivně působí to, že zvolený typ mapy ( obdélnék) musíme nejdříve na zvolené místo myší " upustit " a pak změnit tvar obdélníka vyřezívajícíjo mapu. Zbytek se udělá ve Front Page. K vytvoření dobrých map není třeba vůbec nic speciálního vědět o kódu HTML, takže Meracl.. je zdarma, jednoduchý a naprosto postačující.
Yuhů
Profil
v případě Meracl tedy nechápu, proč se musí zbytek udělat ve FrontPage. To už na mapu můžu použít rovnou FrontPage, ne?
Tomik
Profil
To Yuhů : Mapik to asi myslel tak, že ti ten Meracl vygeneruje kód ten pak musíš nějak vpravit do HTML souboru (tj. v Mapikově případě pomocí FP).
Karel
Profil
Zdravim, ja klikaci mapy moc nepouzivam, ale delal jsem to v Dreamweaveru. Ale to je asi tim, ze pouzivam jenom Dreamweaver... no, moc jsem neporadil.
llook
Profil
Já bych v případě nutnosti použil Gimp. To není zrovna nejmenší kanón, ale když už ho mám nainstalovaný, tak proč ho nepoužít.
Nic jednoúčelového neznám.
Cody
Profil
Karel Umí to i starší verze Dreamvieweru?
Leo
Profil
Jen napad - klikaci mapy by sly vytvaret i v JavaScriptu, ale tezko by se na tom obrazku zviditelnil jejich nahled (krome area rectangle). Leo
Question
Profil *
to Yuhů: neviem, nečítal som si ako sa táto diskusia zvrhla... ale každopádne ak zháňaš dáky taký program, tak poznám niečo určite lepšie ako FrontPage... pritom je to veľmi veľmi jednoduchý a dobre ovládateľný program, volá sa dáko že MapEdit alebo tak nejako... neviem či sa dá ešte stiahnuť, ja ho mám už asi 2 roky a možno že už vyšla aj nejaka novšia verzia. Keby si ho nevedel zohnať a mal by si záujem, tak napíš: biowebgym@szm.sk a pošlem ti ho... je na to aj ***** lebo tuším je to shareware, tak aj ten ti pošlem...
Question
Victorius
Profil *
asi jsem masochista, ale na papírku u monitoru mám napsanou syntaxi a dělám si to rucne ;)))))
Fred
Profil
Používám tohle http://fegi.ru/geohtml/ musí se ručně opravit nevalidnosti v kódu
Fred
Profil
Aha to je loňské září, zase někdo otvírá stará témata
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0