Autor Zpráva
Ivošisko
Profil
...běžné morfovací programy udělají plynulý přechod z jednoho obrázku do druhého. Já bych ale potřeboval zmorfovat 5 obrázků a to tak, že by byl plynulý přechod z prvního k duhému, pak chvíli stop, poté by nasledoval přechod k třetímu, opět na chvíli stop atd., atd.
Nevíte někdo zda takový program žije?
Bubák
Profil
To asi ne. ale co to brání udělat morf z prvního obrázku do druhého, z druhého do třetího... a pak to spojit do jednoho celku?
Ivošisko
Profil
Tak to Ti řeknu naprosto přesně: tomu brání moje neschopnost :-)). Ještě mi, prosím, prozraď, který formát máš na mysli? Gif neumím vůbec a video jsem ještě nedělal a popravdě řečeno, ani na to nejsem vybavený (i když to asi není problém dohnat). Kdybys mi to mohl lehce přiblížit, byl bych vděčný...

Dík, Ivo.
Ivošisko
Profil
Bubáku, myslíš, že bys mne mohl navést nějak blíž na to spojování obrázků (nebo alespoň nasměrovat na literaturu)?
Stinky
Profil
Já jsem něco podobného řešil pomocí Morpheus a ImageReady. Mohlo by to jít tak, že Morpheusem vytvoříš morf sousedních obrázků a pomocí ImageReady je spojíš a nastavíš prodlevy... Ale ruku do ohně bych za to nedal:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0