Autor Zpráva
Pavlix
Profil *
Jak se dají ve FP 2002 upravit nově otevíraná okna (po kliknutí na odkaz), tak aby se otevřely v určité velikosti a bez lišt (toolbar, menubar) ??? Chci použít k zobrazování fotografií - pouze modrý rám velikosti fotky. Asi bude potřeba upravit kód. Může mě někdo poradit? Díky.
Pavlix
habendorf
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/window.open.html
Pavlix
Profil *
Díky za odkaz, zrovna to študuju, ale v kódu se zatím moc nevyznam. mohl bys prosím úpravu zakomponovat do stávajícího kódu, který je :
</a><a target="_blank" <p class="MsoNormal" href="Superb.htm">Škoda Superb</a>
Díky Pavlix
flying gentleman
Profil
<a target="_blank" onclick="window.open()" <p class="MsoNormal" href="Superb.htm">Škoda Superb</a>
to jenom tak tipuju.....mozna to povali
btw:davat <p> do <a> je podle myho docela prasarna:((
flying gentleman
Profil
blbe jsem si precet zneni ukolu,sorry
Acci
Profil
<a href="superb.htm" onclick="window.open(this.href, '_blank', 'width=400,height=500'); return false">Škoda Superb</a>

Rozměry width a height si nastav podle sebe
habendorf
Profil
Třeba takhle:
<script type="text/javascript">

function noveOkno()
{
sirkaOkna = 450;
vyskaOkna = 410;
poziceTop = (screen.height - vyskaOkna)/2;
poziceLeft = (screen.width - sirkaOkna)/2;
url = "superb.htm";
vlastnostiOkna = "width=" + sirkaOkna + ",height=" + vyskaOkna + ",top=" + poziceTop + ",left=" +poziceLeft;
window.open(url,'Jméno okna',vlastnostiOkna);
}
</script>

<a href="superb.htm" onclick="noveOkno(); return false">
Škoda Superb
</a>


1) nedoporučuju velká písmena v názvech souborů - radši superb.htm
2) parametry velikosti a pozice můžeš měnit, teď se okno otvírá uprostřed stránky
habendorf
Profil
Acci: Tohle ti přejde na superba i v openeru, chybí ti návratová hodnota false.
Acci
Profil
habendorf
Na to jsem zapoměl
habendorf
Profil
Acci: nechci šťourat, ale ty apostrofy kolem this.href jsou také navíc - hledá to pak stránku se jménem this.href
To píšu hlavně kvůli Pavlixovi, aby nenarazil.
Acci
Profil
habendorf
To víš, já a javascript. To nejde k sobě. Jinak pro ten tvůj příklad by to chtělo adresu získávat z odkazu, aby tam pak Pavlix nemusel mít několik takových funkcí
Pavlix
Profil *
Díky za velmi rychlou odpověď, jdu bádat, doufám, že se mě to nějak podaří rozjet.
Pavlix
habendorf
Profil
Acci: Jasně, s tou adresou máš pravdu.
Pavlix
Profil *
Ještě jednou díky, už to začíná fungírovat, musím se do toho řádně zanořit.
Dík
Pavlix
Gee
Profil *
Ahoj, šlo, by udělat úplně to samé,ale aby se takhle ojevila už ta první strana - tj, mám fotku s čudlíkama a nechci mít kolem žádný framy atd
Fred
Profil
No jasně zkus konfabulator. A teď vážně, proč by jsi chtěl uživateli brát ovládací prvky jeho prohlížeče, na které je zvyklý. Nejspíš by jsi ho pěkně vyděsil. Kdysi jsem něco takového taky spáchal a moc se mi to líbilo, ale naštěstí to fungovalo jen ve win98 a já z toho časem vystřízlivěl, takže na win98 + IE5+ to jde a to tak, že se resizne okno a vycentruje okno na menší velikost než popup, popup se otevře do fullscreenu a ten fuulscreen se taky resizne na trochu větší velikost než opener, iluze je dokonalá a prchající návštěvník neví jak to vypnout a paranoidně vytahuje PC ze zásuvky, takže asi tak.
emca
Profil *
Ahoj zkusil jem to podle příspěvku od:Acci a funguje Diiikky

Acci
Člen

Zasláno: 2.3.2005 13:12:14 &middot; Změnil/a: AcciCitovat


<a href="superb.htm" onclick="window.open(this.href, '_blank', 'width=400,height=500'); return false">Škoda Superb</a>

Rozměry width a height si nastav podle sebe [b][/b]
charlie7
Profil *
prosím poraďte, nové okna v poho otevřu ale zůstvávají mi unvitř bílé lemy, které nechci a zároveň není foto zobrazeno 100%, i když velikost jsem ve skriptu zadal. Mám to na téhle stránce http://www.nabytekzahradni.cz/clanek_podstavec.htm a použil jsem následující <a href="clanek_podstavec.htm" onclick="window.open('http://www.nabytekzahradni.cz/images/svetelnypod stavec.jpg','','width=610,height=440,left=0,top=0')">

Díky za pomoc.

PS: O tom, že FP je už zastaralý (prý mrkvový program :O) se nyní bavit nechci)
dave4
Profil *
Prosím o pomoc: Mam problém s left=hodnota a top=hodnota, kdykoliv zádám např. left=40 tak se nic nestane. prostě se to neposune. nevíte někdo jak na to? třeba takhle: <a href="main.htm" onclick="window.open('http://www.seznam.cz','','width=610,height=440,l eft=100,top=0'); return false">tlačítko</a>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0