Autor Zpráva
topicco
Profil *
a
topicco
Profil *
Ahojky. Chtěla bych se zeptat...patřím mezi lidi, kteří tvoří webovky v FP. Včera jsem ho konečně projela celý a našla tam funkci, která se mi moc líbí. Je to : vložit - webová součást-panely odkazů...jsou tam hezké rámečky. Ale je problém, že když to ve FP vytvořím a přetáhnu na web, nezobrazuje se to. Bud se nezobrazuje text odkazu a nebo naopak text se zobrazuje, ale nezobrazuje se rámeček:o(( .co s tím??
Moc děkuji za opdpovědi. Daniela www.pankrackyvrsicek.com
Mistr
Profil
topicco
Přiznám se, že nevím, co přesně máš na mysli. Co se Ti má zobrazovat či nezobrazovat.

Měl bych ale poznámku ke Tvým stránkám. Krom (bohužel spousty jiných věcí) bych uvedl, že Ti chybí úplná definice kódování: http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html Zkus to do webu zapracovat a uvidíš, že se budou stránky číst daleko příjemněji (zmizí ty nepříjemné čtvrerečky místo písmenek).
havs
Profil
Jsou tam shozené styly, např:
"Times New Roman" - správně: "Times New Roman"
... nebude to ono?
topicco
Profil *
To je divné, protože si nikdo na čtverečky nestěžoval:o((. Vím, že vy jako profíci tam najdete chyb spoustu, ale pro mě jakožto laika to zatím stačí...jde jen o prezentaci mých chlupáčů:o)). U toho, na co jsem se dotazovala...Když si zadám tu funkci, kterou jsem popisovala, je to jakoby podrámeček pod slovo, ne kterém je daný odkaz. Ted, na mých stánkách je pod odkazem normálne tapeta, když zvolím tuto funkci, objeví se mi pod odkaze třeba hnědý obdélník - těch stylů je tam spousta- že je to lépe vidět a není pod tím zelená tapeta...a právě, že se mi pak na webu ten rámeček neukazuje. Kdyby jste měl někdo čas, ozvěte se mi na mail a můžu to na svůj web pro ukázku nahrát...Díky moc. PS: asi tak, jako ty nerozumíš mé otázce, tak já nejsem zrovna moudrá z tvých odpovědí, asi jsem měla ve škole dávat větší pozor:o))
Bubák
Profil
To je divné, protože si nikdo na čtverečky nestěžoval:o(
Tak jsem další, kdo si stěžuje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0