Autor Zpráva
tomas.kimi
Profil *
Jsem kóder a s grafickým programem víceméně pracuji jen když kóduji layouty. Potřebuji nějaký grafický program, který je v mých finančních možnostech (tak třeba do 5 tis kč).

Co si myslíte o volbě Adobe Photoshop Elements? V současné době v páte verzi program stojí cca 2100 Kč, což se mi celkem zamlouvá a i ovládání je podobné jako u velké verze Photoshopu nebo Fireworksu.
Produkt jsem testoval zatím jen zběžně a ještě nějaký čas budu, ale rád bych se Vás zeptal, zda-li nemáte nějaký jiný tip popř. argument, proč AP Element jo nebo ne.

Díky za tipy.
Railbot
Profil
tomas.kimi
Z praxe ti mohu říct, že Elements jsou nedostačující a celkem na nic pokud víš, že budeš dostávat grafické návrhy z Photoshopu. Leccos to neumí, ani s vrstavama si to neumí pořádně poradit a dělá to občas neplechu. Měl jsem, nepoužívám.
tomas.kimi
Profil *
Railbot: A co bys mi doporučil?
Railbot
Profil
tomas.kimi
Bohužel nic levného. Sám používám Macromedia Fireworks nebo Adobe ImageReady, takže žádné programy za babku pro domácí použití, bohužel. Zkus Gimp, ten je zdarma a umí vše co Photoshop. O dalších možnostech, co by za něco stály, nevím.
Miloš
Profil
Pokud jde o informace o Gimpu, vřele doporučuju www.gimp.cz/.
tomas.kimi
Profil *
GIMP na svůj počítač nepustím. Program jsem zkoušel několikrát, ale dost jsme si nesedli. Ten používat nebudu určitě.
DeaLer
Profil *
Zkus Paint.NET.
Je to dobrej editor, ale vadí mi na něm slabá podpora práce s textem a pokud jde o vrstvy, tak to taky není ideální. Můžeš si s pomocí pluginu dopisovat vlastní efekty (v některým z .NET jazyků) a je možný sehnat i plugin pro podporu formátu Photoshopu.
Railbot
Profil
tomas.kimi
Tak to jsi se nejspíš připřavil o nejlepší a také jedinou pořádnou alternativu ke grafickýcm programům za tisíce. Pak už zbývá jen paintbrush :))
llook
Profil
Docela zajímavý se mi jeví Pixel - http://www.kanzelsberger.com/pixel/ - ale nejsem grafik a tak nemůžu adekvátně hodnotit. Ten stojí 32 USD.
m0ntik
Profil
Nešla by nějaká verze Corelu?

http://www.corel.com/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0