Autor Zpráva
Mara
Profil *
Ahoj .. Nema někdo prosim zkušenosti s redakčnim systemem phprs? mam tak trochu problem s instalaci.. Stahl sem si verzi 2.5.5 a nastavil sem config.php myslim si že spravně . Ale když celý obsah složky distribuce pošlu na server, tak mi potom index napiše,: "Systém nemůže nalézt potřebné databázové tabulky!" Nevim co stim .. prosim poradte ! Diky
Mara
Profil *
Ale muže to byt i tim nastavenim , ale chybu sem nenašel
Mara
Profil *
Nebo nemohlo by to byt tim , že se na server kopiruje něco jinyho než sem tam poslal ? já sem tam zkoušel poslat obsah složky distribuce a i obsah složky phprs .. a Pořád to stejny
llook
Profil
Nejdřív musíš vytvořit databázové tabulky, skriptem db_phprs.php
viz http://www.supersvet.cz/dokumentace/instalace.html
Mara
Profil *
no dyt ja to cely dělám podle toho návodu .... jenom to tam asi nechapu nebo nevim co dělam špatně ... mohl bys mi prosim napsat jak se to dělá krok za krokem ? s databazema sem nikdy nedělal .. a taky by mě zajimalo co všechno se teda ma davat na ten server .. jestli cela složka distribuce, nebo jenom nějaká část ...
Mara
Profil *
tak poradte nekdo prosiim ... Ja uz si fakt nevim rady :/
mat
Profil
asi bych se zkusil zeptat spíš na nějakým fóru k phprs - asi bude opravdu nejlepší obrátit se sem:

http://www.supersvet.cz/
Hanz
Profil
Mara
Dává se tam jen obsah souboru "phprs". A k té databázi vytvořil jsi ji ručně nebo pomocí toho scriptu?
Mara
Profil *
Ja sem ještě nic nevytvářel ... Nevim jak ?????? Zkoušel sem tam zkopnout jenom čistě obsah složky phprs a k tomu ten sript přidat - jmenuje se myslim db_phprs.php , ale stejně to nic neudělalo ... Spiš potřebuji vědět jak se teda dělá ta databaze ?

mat: jo diky moc
Mara
Profil *
hele tak už sem to pořešil ... Vytvořil sem si databazi a když napišu do admin.html jmeno a heslo tak mi to napíše : "Neznamy uzivatel nebo uzivatel s nedostatecnymi pristupovymi pravy."
Nevíte někdo co s tím ? PLS
Mara
Profil *
aha tak taky vyřešeno .. Ono to rozlišuje maly a velky pismena : )
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0