Autor Zpráva
Miškin
Profil
Potřeboval bych stáhnout videa a fotky z webu, který je zablokovaný proti stahování.. jako že jdou stáhnout ale jen přes web rozhraní po poklikání na odkaz. Např. WebCopier to nedokáže, tak mě zajímá jestli je nějáká jiná možnost, fotografií je tam kolem 1000 a klikat se mi nechce, to jistě chápete :)
Martin Kuželka
Profil
A co třeba použít HTTrack a hlásit se jako IE.
Miškin
Profil
koukám Ie tam není a když dám Mozilu tak se to stejně nestáhne :(. Jedná se mi o konkrétní stránky www.bikepics.com.
Leo
Profil
A co treba nekrast? Kdyz to maji zablokovany tak asi maji duvod ne? Leo
Miškin
Profil
for Leo:
asi mě nechápete :) stáhnout to jde ale jen když kliknu na odkaz.. a mě se nechce tolikrát klikat....
Fred
Profil
Leo Miškin píše kolem 1000? já vidím kolem 250000 . Nejlepší cesta k hlášce Systém má nebezpečně málo volných prostředků , skoro se mohl potrestat sám, možná může být rád, že se to nezdařilo ;-)
Leo
Profil
"stáhnout to jde ale jen když kliknu na odkaz.. a mě se nechce tolikrát klikat...."

Jak jsem psal, asi k tomu maji dobry duvod, aby je nekdo nevykradal, Leo
Miškin
Profil
Nevím jestli to je vykrádání, tak už to nebudem rešit, hold si nebudu moc stáhnout všechny fotky co se mi líběj. No nic mějte se a dík..
Spikee
Profil
Miškin
Načo vlastne potrebuješ 1000 obrázkov?
Miškin
Profil
Spike Ach jo to byl příklad, prostě potřebuji nějáký fotky oblíbených motorek, ale je jich tam hodně..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0