Autor Zpráva
Koukolík
Profil *
zdravím všechny, mám problém s výše uvedeným programem - když chci přes volbu "insert" a další patřičné podvolby vložit do stránky programem přednastavený aktivní prvek - flashové tlačítko (button), tak se mi vždycky objeví hláška, že mám zvolený neplatný název souboru - ať tam napíšu, co tam napíšu - prostě to tlačítko ani jiný flash prvek na stránky nepřidám. Přitom mohu ale naprosto normálně vkládat své vlastní flashové prvky, to funguje normálně! Věděl byste někdo, čím to je a poradil mi, jak tuhle blbost odstranit?
díky za radu!
Koukolík
Profil *
omlouvám se a upřesňuji, že se nejedná o Dreaweaver 2006 ale 2004, spletl jsem se při rychlém psaní.
Koukolík
Profil *
problém se vyřešil dřív, než na něho vůbec někdo zareagoval - takže pro případné další, co budou mít stejnou otázku - přednastavený flashový prvek lze do stránky přidat pouze v případě, že ho vkládáte do bezrámové stránky, např. do tabulky. Pokud se budete pokoušet vložit ho do nějakého rámce, tak dojdete ke stejnému problému, jenž jsem zde popisoval (tedy pokud neexistuje nějaké nutné přenastavení něčeho, o kterém nemám šajn).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0