Autor Zpráva
Morasino
Profil
Nainstaloval jsem si ICQ 6 ,ale zapomněl jsem si odinastalovat ICQ 5.1.A teď když se chci přihlásit píše se tam:Promiňte ale přihláseli ste se několikrát za sebou počkejte několik minut.A už to trvá 2 hodiny a píše se to tam pořád.Nemůžu se přihlásit.Zkoušel jsem sestry a to jde normálně.TAk mi prosim vás poraďte.
Eddie
Profil
odinstaluj 5.1 a znovu nainstaluj 6.
Morasino
Profil
Tu už jsem zkoušel.I vymazání z registrů.Moje ICQ nejde,ale ségry a kámošovo na mím počítači jde.
Peca
Profil
S tím nic neuděláš. Prostě se nějakou dobu vůbec nepokoušej přihlásit. Dělá to, když se moc často přihlašuješ a odhlašuješ.
Morasino
Profil
Ty už s tím máš zkušenosti?
djlj
Profil
Morasino
Jak píše Peca, třeba hodinu se vůbec nezkoušej přihlásit. Když se o to budeš furt pokoušet, tak těch několik minut nevyprší nikdy ;).
Morasino
Profil
TAk počkám.
Morasino
Profil
Už to jde.ICQ 6 mi nejde.Tak jsem si na instlaoval ICQ atlas.
esoforte
Profil *
Nechápu proč vůbec zkoušíš ICQ6 když to je všude napsané - JEN PRO TESTOVACÍ ÚČELY. vůbec se ti nedivím že ti to pak nefungovalo. to máš za to! a atlas icq je taky totálně na h****
Morasino
Profil
Prosim tě nenadavej jestli máš něco proti atlasu nebo ICQ tak si běž stěžovat na nádraží
darkmen
Profil *
hoši mam takovej problém mě pořád nejde nainstalovat čeština skouším to jak blbec do kola a furt nic
kuza
Profil *
Dobry den prosimvas mi mame ceski icq a jak naskoci vitejte v icq tak to je anglicki prosim poradtemi
Gekon
Profil
kuza
Jestli máš na mysli ICQ Welcome screen, tak ta je tuším pouze anglicky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0