Autor Zpráva
gryx
Profil *
Když jsem se ve FP 2003 pokoušel do stránek vložit rámce, FP mi vyhodil hlášku, že: PROHLÍŽEČ NEPODPORUJE VLOŽENÉ RÁMCE NEBO JE NYNÍ NAKONFIGUROVÁN TAK, ABY JE NEZOBRAZOVAL. Je možné to nějak přenastavit? Zkoušel jsem to přenastavit ve FP a IE, ale bez efektu.
Leo
Profil
Od duvod vic si na ramce nezvykat a pri tvorbe novych stranek je nepouzivat, Leo
Hugo
Profil
gryx

Podivej na jakpsatweb. Je tam stranka o vyhodach/nevyhodach ramcu. Myslim, ze nevyhody prevazuji. Lepsi je udelat sloupcovy layout pomoci CSS.
gryx
Profil *
ZA NORMÁLNÍCH OKOLNOSTÍ BYCH SE NA TO NEPTAL, ALE VE FP 2000 ŠLY RÁMCE BEZ PROBLÉMŮ A BYLY PLNĚ FUNKČNÍ. JE DIVNÉ, ŽE TO VE FP 2003 NEJDE. NEJSEM SI ZCELA JIST, ALE MÁM DOJEM, ŽE VŠE ZAČALO PO INSTALACÍ SP2. CO S TÍM?! ODINSTALOVAT SP2 JE TO POSLEDNÍ.
Hugo
Profil
gryx

Nejlepsi je prestat pouzivat ramce. SP2 blokuje jen JS, aspon myslim.
Barry
Profil
Zdravim...
Chcem sa spytat ci je proti nejakym pravidlam IFRAME v ktorom sa zobrazuje dokument obsahujuci dalsi IFRAME.... Moze mat nejaky prehliadac problem ?

Dik...
Honza H.
Profil *
Nejde o to, co umí nebo neumí FP2002/2003. Jde o to, co umí prohlížeč. Ne každý prohlížeč rámce podporuje. Musí to běhat na co nejvíce druzích a verzích prohlížečů. Začal jsem s webem taky pomocí FP, ale velice rychle jsem vystřízlivěl a přešel na přímé psaní kódu v PSpadu. Je to mnohem náročnější, ale vyřešíš problémy, které ve FP nazvládneš. A že se jich časem nakupí. V každém případě je to věc individuálního rozhodnutí.
Leo
Profil
"Jde o to, co umí prohlížeč."

Pricemz prohlizecem muze byt i napriklad robot vyhledavace, ctecka, apod. Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0