Autor Zpráva
karel
Profil *
Ahojte, porďte mi prosím někdo proč mi nejde uložit ve FP soubor , kde mám galérii forografií.Bez rpblémů vytvořím stránku,na ní umístim galérii, la když chci soubor uložit vyskočí na mě tabulka :
Chcete-li uložit tuto stránku a galérii fotografií,otevřete webový server založený na aplikaci Front page a stránku na něj uložte.
Stránky bez galérie jsem již na net dával a fungujou bez problémů, ale s stránky jejichž součást je galérie fotek dělám poprvé.
Dík za radu.
[b][/b]
Mistr
Profil
karel
Jak děláš tu galerii? Zřejmě na to využíváš nějakou funkci programu FrontPage, viď?
karel
Profil *
Přesně tak.Koupil jsem si chytrou knihu a podle ní jsem to vyráběl. Vložit-Webová součást-Galérie fotografií.
Mistr
Profil
karel
Jde o to, že abys tohle rozběhal, potřebuješ na to mít server od Microsoftu. Upřímně, není to taková sranda to rozběhat. Tedy prý, já jsem to ještě nezkoušel. Osobně bych se poohlédl po internetu po nějakém programu, který fotogalerie umí dělat. Například Supergalerie. Přiznám se ovšem, že s ním nemám naprosto žádnou zkušenost.
iva
Profil *
mne to funguje bez problemů.. s galerií naprosto v poho, jen by se mi libily nejake jinci galerie krom tech ve FP
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0