Autor Zpráva
jiri.free
Profil *
Ahoj,prosím neznáte nějakej program pro vytvoření webové galerie obrázků, kde by šlo udělat to, aby u daného obrázku byl i doprovodný text? Zkoušel jsem program Jalbum, ale tam se dá vytvořit jenom galerie. Děkuji za odpovědi.
syky01
Profil
Osobně jsem teď zkoušel nainstalovat celý redakční system JOOMLA! s componentou ZOOM_Gallery a ta to umí
marmulak
Profil *
webová galerie s podporou doprovodného textu je Jalbum, např. skin Chameleon - ten umožňuje přímo editaci doprovodného textu při editaci alba a taktéž načtení exif a iptc informací přímo ze souboru, ....
Botanka
Profil *
možná by jednoduchá galerie šla udělat ve FrontPage, ale je vážně jednoduchá (je však u ní popis i titulek)
Axamith
Profil
Vyzkoušej Supergalerii
miloskroulik
Profil *
Pokud nemáš vlastní prostor s PHPčkem, možná by bylo řešením zkusit nějaký server, který ti umožňuje nahrát fotky a tvořit alba. Kromě známého Flickru třeba i Fotki.com. V českých vodách např. Rajče či estranky.
Lexter
Profil
Nevím jestli chceš toto, ale plogger ( http://webgrafika.ljt.cz/webgrafika/?docs=1&file=9 ) je php skript, který umožňuje vytváření galerií jak s popisky, tak s komentáři, ty se samozřejmě dají zamáznout, kdyby jsi je tam nechtěl. lepší řešení asi nenajdeš.
Jan Rippl
Profil
I já si dovolím přidat svůj tip: http://gallery.sourceforge.net . Mám s tímto scriptem velmi dobré zkušennosti (avšak doporučuji použít verzi 2!).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0