Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravím, mám problém, s Frontpage.

Před rokem jsem si vytvořil stránky, dal na ně tuny obrázků, všechno chodilo dobře,.... až do onoho neblahého dne něgdy v prosinci , kdy začal Frontpage (asi) přejmenovávat moje soubory z malých na velká písmena. místo index.htm to uložil jako INDEX.HTM a podobně.

Dokud přejmenoval jen pár věcí, ani jsem si toho nevšim, ale od začátku ledna mám takhle přejmenovaných asi 60% souborů.
Ten mrcha přejmenoval i takové ty normálně skryté soubory jako _overlay na _OVERLAY atd.
Mám pocit, absolutní a relativní odkazy se píšou snad dobře, tzn. ve zdrojovém kodu je všechno malými písmeny, ale jak jsem něgde něco změnil a uložil si to, LUP a frontpage ten soubor uložil ne jako obrazek2.jpg ale jako OBRAZEK2.jpg apod.
Takže po kliknutí na odkaz se nic neděje. Nechápu, u mne doma na počítači to funguje, i když promažu cookies atp, ale na webu to nejde. Na wz.cz to akorát napíše, že soubour nemůže být zobrazen, protože na wz.cz není (přitom tam je, ale kapitálkama).

Moc si přeju pomalou a ukrutnou smrt tomu gdo za to může - gatesovi ďáblovi jednomu, ale ted potřebuju vaši radu.
dík

pája Lipar

pavel.lipar@post.cz
pavel_lipar
Profil
Zdravím, tak už jsem se registroval

K.U.R.V.A tam v tom názvu hošigutentag mělo být *****, aby to zaujalo lidi a přečetli si to a poradili mi.
tak předem díky za poradu
[b][/b]
ronnie
Profil
Pochybuji, ze tim nekoho kladne zaujmes, spise ostatni zaujme tva vychovanost...:)
Hugo
Profil
pavel_lipar

Nejlepsi rada je prestat pouzivat FP a prejit treba na PSPad.

TotalCmd umi hromadne zmenit nazvy vech souboru v adresari, takze si muzes pomoct takto.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0