Autor Zpráva
H13
Profil
Ahoj, potřeboval bych nějaký editor PHP, který by mi postupně zobrazil a vypsal hodnoty v proměnné.

To znamená, že bych spustil skript a on by mi vypsal že např. $proměnná neexistuje a po určitý akci se třeba naplnila nějakou hodnotou, atd., atd... Potřeboval bych ale, aby se mi ta hodnota zobrazovala (spíše vypsala) nejen při spuštění jednoho souboru, ale celého projektu, to znamená aby bylo počítáno s include, require, atd...


Díky za jakoukoliv radu...

Honza
Berny
Profil
Nejsem si jist, že tohle nějaký program dokáže... Klasicky se to dělá tak, že si naprogramuješ nějakou funkci, která ti něco podobného dělá - PHP má na to přímo určené funkce.
llook
Profil
Takovému nástroji se říká debugger. Hodně lidí si pochvaluje ten v PHPEclipse, ale prý se to dost složitě nastavuje aby to fungovalo (někde jsem viděl návod, ale fakt už netuším kde).
H13
Profil
Hodně lidí si pochvaluje ten v PHPEclipse Zkoušel jsem EasyEclipse a nedokázal jsem ten debugger nastavit, dokonce jsem nenašel vůbec žádný informace k nastavení, navíc to je v Javě a je to šíleně pomalý :-(
error414-
Profil *
H13

pokud pracujes na profi urovni nebo se chystas, vyplati se koupit zend, jinak takove ficurky tezko poradne vyuzijes
H13
Profil
pokud pracujes na profi urovni nebo se chystas, vyplati se koupit zend, jinak takove ficurky tezko poradne vyuzijes

na profi úrovni nepracuju, ale dělám si komponentu pod joomlou, všechno už mám, jen potřebuju vědět, kdy konkrétní proměnná dostane určitou hodnotu - zkoušel jsem jít postupně po objektech ke zdroji, ale to se prostě nedá.

V EasyEclipse jsem rozjel debug ale nějak se mi neukazují proměnné ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0