Autor Zpráva
moorho
Profil *
Dobrý deň,

doteraz som pracoval s FP typom vytvorím web, uložím, nahrám cez FTP. Našiel som však viacero hostingov kt. ponúkajú službu Front Page Extension a rád by som skúsil editovať web priamo na webovom servery.

No takže na mojom hostingu (v mojom prípade Freehostia.com) som pre subdoménu povolil už zmieňovanú službu. Otvroil som FP, nový web, do umiestnenia som naťukal subdoménu, na kt. už boli vytvorené tie FP prkotiny (asi 4 adresáre s divným názvom), FP sa k niečomu mal, pripájal sa a potom mi napísal niečo v zmysle že neni možné sa spojiť. Skúšal som viac krát ale vždy bezvýsledne.

Je niečo čo treba spraviť a ja som to neurobil ?

alebo najlepšie, poznáte nejaký návod kt. popisuje toto prepojenie ? alebo vašu skúsenosť poprípade aj nejaký odskúšaný free hosting. Chcel by som to skúsiť.

Za každú radu budem veľmi vďačný...


S pozdravom Michal
Yuhů
Profil
Já jsem FrontPage Extension viděl několikrát fungovat. Nutno ovšem říct, že jsem častěji viděl FP Extensions nefungovat.

Konkrétně v tomto případě bych si tipnul, že problémem bylo slabé nebo poruchové spojení cestou. Editovat stránku přímo z webu přes FrontPage se prakticky dá pouze v případě, že je klient (tedy FrontPage) buďto hodně blízko (ideálně v lokální síti) nebo připojen na server hodně silnou lajnou. Každá chybka myslím znamená konec spojení.
Viky
Profil *
Naprostý souhlas s předchozím příspěvkem. Dopadl jsem naprosto stejně, byť jsem měl velice dobrou WIFI ale bohužel s dlouhým pingem. Když byly odezvy nad 50 msec nešlo ani publikování z FP2003.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0