Autor Zpráva
Jack
Profil *
Chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte kde stáhnou frontpage 2003 nebo i starší typy, stačilo by mi třeba i jenom demo, ale neznám žádnou adresu kde to stáhnout. Já mám doma originální verzi a celkem mě to s FP baví. Ve škole jsme dost často na compech tak bych si někdy chtěl ukrátit čas tvorbou stránek.(ale nejsou tam CD-mechaniky takže to je trochu problém). Na oficiálních stránkách Microsoftu jsem nic nenašel, tak nevím jestli demo nebo nějaký trial vůbec je.
Marty
Profil
A nechceš radši zkusit PsPad?
Nemusíš nikde zdlouhavě hledat, je to freeware, jednoduchý na naučení, a podle mě daleko lepší než FP(jde ale o něco trochu jiného, než FP, ale přesto doporučuju).
Honza H.
Profil *
Souhlasím s Martym. Také jsem po překonání "dětských nemocí" přesedlal na PsPad. Tím si ale musí projít každý a potom se rozhodnout, co mu vyhovuje.
lukysy
Profil
Marty, Honza H. Nevím, proč odvádite řeč od původního dotazu....

Jack Na Microsoťáckej stránkách ke stažení není a tím pádem IMHO nebude i jinde. Spousta takových trialek bývá na CD v časopisech, ale jak říkáš, CD ti bude ve škole na nic. Jinak jak radí výše: Přejdi na nějaký neWYSIWYG editor, jako je například ten PSPad.
Honza H.
Profil *
lukysy má pravdu. A to obecně. Někdo se na něco zeptá a hodně odpovědí mu nutí svůj názor, zkušenost, nebo mu rozmlouvá požadované řešení, ale k dané problematice se nyvyjádří ( jako nyní já ) Omlouvám se, i když moje a Martyho odpověď se tématu také okrajově dotýká.
Yiahimyr
Profil *
Můžu ti poradit Jacku, sám sem si FrontPage 2003 CZ stáhnul. Doporučim ti web tento: http://tracker.boodin.org, zde si stáhneš pod odkazem Download software nazvaný Azureus. Je to klient pro stahování z tohoto webu (i s jiných tomuto podobných). Až si ho stáhneš a nainstaluješ, tak si vybereš na stránce co si chceš stáhnout. Patrně se budeš muset zaregistrovat, to ovšem netrvá déle než pár minut a potom tam máš spoustu her, programů, filmů ke stažení a to vše zadarmo. A teď ti napíšu ještě jeden zahraniční odkaz se spoustou (opravdu mraky) dat. http://www.novatina.com - doufám, že ti to pomůže, Yiahimyr
Anonymní
Profil *
Na Slunečnici jsem to zkoušela, ale mají zastaralou verzi. Ale já potřebuju FrontPage.[/b] Vím, že jsou i lepší, ale potřebuju si to stáhnout na disketu a donést na jinej počítač. Nevíte teda někdo, kde si můžu stáhnout FrontPage?[b]
Hugo
Profil
http://office.microsoft.com/de-de/FX010858021031.aspx
slami
Profil *
www.novej.blog.cz
Mira007
Profil *
prosim na tom http://tracker.boodin.org nevim jak stahnout FP diky.
Bubák
Profil
To já taky nevím, ale zkus stáhnout NVU a máš to zadarmo.
http://www.czilla.cz/produkty/nvu/stahnout.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0