Autor Zpráva
Buchal
Profil
Nazdar lidi nevíte kde bych si mohl stáhnout češtinu na Adobe photoshop 7.0??? Zkoušel jsem to přes stránky nahraj.cz ale nešlo mě to. Pokud jej máte sami tak bych se chtěl zeptat jestli byste mě ho neposlali na e-mail: Buchael.Mikal@seznam.cz Předem dik.
xthomas
Profil
Ke stažení zde.

Rozbalte do složky "Required" Nezobrazuje písmena s háčkama. Potom stačí v "Program files" v adresáři "Photoshop 7" změnit příponu souboru "Photoshop.fon" na "Photoshop.orig" - a pak to všechno zobrazuje bezchybně.

Ale nezkoušel jsem to a jak je to s licencí taky nevím.
Buchal
Profil
diky
Míša
Profil *
potřebovala bych někde stáhnout zadarmo adobe photoshop 7 ale nemužu to sehnat nemáte to někdo kdyžtak mi to pošete na Misa.Mirohnova@seznam.cz mockrát předem děkuji
Morasino
Profil
Kup si to
Fedra
Profil *
potřebovala bych někde stáhnout zadarmo adobe photoshop 7 ale nemužu to sehnat nemáte to někdo kdyžtak mi to pošete na Misa.Mirohnova@seznam.cz mockrát předem děkuji

teď sem dostahoval, takže 100% funguje :)

<Odstraněno moderátorem>


je to i se serial číslem (to je tam v txt dokumetu když photoshop rozbalíš)
:-X¨
Profil *
to kecáš, n3jde too !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-/
Gekon
Profil
Počkejte až přijde moderátor, piráti...
DoubleThink
Profil *
Fedra zabanován.

Míšo, chápu, že se to dá snadno poplést, ale tady nejsi na warfóru. Tvé pozornosti bych doporučil pravidla diskuse.
kaja
Profil *
ahojkii plosíím nepošlete mi češtinu k photoshopu 7 dikec moooc:-*kaja.jugasova@seznam.cz
Vladosik
Profil
kaja
To jsi tak neschopna si ji stahnout z odkazu ktery je uveden vyse???
SCike
Profil *
Aby ses neposral Gekone...
Witiko
Profil *
Co je blbý na stahování přes torrenty?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0