Autor Zpráva
Honza Hučín
Profil
Dovolím si přihřát svou polívčičku. Vystavil jsem na web konvertor z Wordu do HTML, více na http://suplik.petnik.cz/index.php?cl=239.

Je to výhodné třeba v okamžiku, kdy máte nějaký (i formátovaný text) ve Wordu a potřebujete ho vložit do stránky.
Michael Le
Profil
Pěkný nápad ;-)
Karel
Profil
Ja jsem spokojeny s Dreamweaverem pro konverzi, ale vyzkousim.
Fred
Profil
Honem si to jdu stáhnout, než na to zapomenu, díky moc.
Honza Hučín OT: Nejspíš to dalo moře práce, a poté zadarmo ke stažení, takže jakápak polívčička. :-)
SuE
Profil
honza hučín: díky moc, už jsem to taky vyzkoušela. Je to bezva, asi opustím svou metodu: nahraď všechny ^p (zalomení řádku) za ^p<br>, což byl můj oblíbený způsob konverze na html - ono to funguje ale odborníci by zaplakali :-)
habendorf
Profil
Sám to asi nevyužiju, ale myslím že hodně lidem to může pomoci. A zadarmo - klobouk dolů. Výborný nápad!
Honza Hučín
Profil
Děkuji za pochvalu. Dělal jsem si to pro sebe, protože se mi spoty do weblogu píšou nejrychleji ve Wordu, také ve Wordu dostávám podklady pro stránky atd. Takže nebojte, sám z toho těžím pravidelně a vydatně.
Dopsáno 18:30 - máte to ode mě jako vánoční dárek. Letos jsem nestihl naprogramovat žádnou javascriptovou hru, tak aspoň tohle :-)
Dana
Profil
Díky, taky se mi to moc hodí. I já dostávám hodně podkladů pro stránky ve Wordu a tohle se fakt příjemně používá.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0