Autor Zpráva
Pavel Kout
Profil *
Pánové, poraďte mi PLS - koupil jsem si FP2K3 kvůli ulehčení editace datových částí stránek. Souborovou strukturu a kostru webu jsem si vytvořil v UltraEdit/TopStyle. Do jednotlivých stránek (*.php) includuju společné fragmenty kódu - horní část (DTD, HEAD apod.) a spodní část (společná navigace, footer a ukončení BODY/HTML). Stránky jsou kódovány v UTF-8 (definice kódování a každého ze čtyř jazyků webu jsou fyzicky umístěny právě ve společném includu).

Vytvořil jsem si nový FP-web a tam naimportoval kompletní připravenou strukturu. Pro takto vytvořený web jsem nastavil výchozí kódování UTF-8. Kromě toho jsem ještě vybral všechny datové soubory (*.php) a přes kontextové menu jim v nabídce Vlastnosti stránky také nastavil kódování UTF-8.

Bohužel když otevřu libovolný soubor, je kódován chybně. Musím se přepnout do režimu návrhu, tam nastavit při dalším otevření kódování UTF-8 a po reloadu je to už správně. Jenže tohle se mi nechce dělat pro všech čtyři sta stránek.

Poradíte mi, jak na to? (Samozřejmě nesmí dojít k žádnému zásahu do původního kódu - stránky a jednotlivé includy vyhovují syntaxi XHTML 1.0 Strict.) Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0