Autor Zpráva
Pawla
Profil *
Ahoj,
mám jen takový menší dotázek...když mám na stránce zvuk v pozadí (tedy je to jen na jedné stránce pro oživení, jinde s tím neotravuju), tak by mě zajímalo, co mám přidat do toho vzoru <bgsound src="plocha/pisnicka.mid" loop="-1">, aby se melodie nezkončila v okamžiku, kdy si z téže stránky někdo začne stahovat přiložený soubor. Mám tam nějaký materiály v pdf a když to někdo začne stahovat, melodie se přeruší. A s tím taky souvisí, že to přehrávání nejede v Mozille. S tím už se asi nic neudělá, že? Tak předem děkuju za odpověď . Ahoj
habendorf
Profil
BTW, ze tvý plochy to asi uživatelům moc hrát nebude.
Pawla
Profil *
plocha je jen název složky, ve které tu písničku mám .. a hraje to ):oI ! jen se to hraní prostě přeruší při nějaké jiné činnosti
djlj
Profil
jen se to hraní prostě přeruší při nějaké jiné činnosti
No to je celkem logické, když přecházíš na jinou stránku.
Mystic
Profil *
A k tomu navíc bgsound dokáže být rušivý Tohle je špatné
Dokáže však být i přijemný.Ale je tak nestandartní,že ho Podporuje jen Internet Explorer.
To je bohužel málo.Sice je nejrozšířenejší prohlížeč ale Mozilla Firefox a Opera se tlačí stále na víc a víc počítačů.Proto bych ho doporučoval nepoužívat.Raději použij tohle:

<embed src="plocha/pisnicka.mid" loop="-1" autostart=true menu=false hidden=true width="1" height="1" type="application/x-mplayer2" pluginspage="http://www.microsoft.com/windows/mediaplayer/"></embed>


Ten kód píchni kam chceš.Stejně to bude neviditelné :D
Ale má to podporu ve všech prohlížečích (možná tak kromě Netscape4 :D)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0