Autor Zpráva
Ivori
Profil
Potřebuju poradit. Na svý stránky, který jsem udělal ve FP 2003 jsem si dal jako podporu svoje ikonky, aby to měli případní zájemci o moji ikonku lehčí, tak jsem vedle obrázku vložil taky kód na ni. Ale nějak mi to nefunguje, protože ten kód se vůbec nezobrazí, místo něj je jenom nepovedená creatura rádaby ikonky. Odkaz tý spatlaniny funguje, ale mě jde o to, proč se mi nezobrazuje ten kód? Chci prostě na svý stránky umístit kód aby byl vidět tak jako např. ve zdrojovým kódu, prosím poraďte.
Petra
Profil
Nenapadá mě nic jiného, než že tam nemáš HTML značky pomocí HTML entit ->tj že < píšeš jako &lt; a > jako &gt;
Jestli to není ono, tak potřebujem odkaz na ten web.
centi
Profil
Bud uzavries cely ten kod do <pre></pre> a tak sa bude cely interpretovat ako obycajny text a teda aj kod sa zobrazi tak ako chces, alebo ten kod prepises pomocou HTML entit ako radi Petra:


<html> = &lt;html&gt;
<a href=""> = &lt;a href=""&gt;
Acci
Profil
uzavries cely ten kod do <pre></pre> a tak sa bude cely interpretovat ako obycajny text
Potom jsi nepochopil význam tagu <pre>, pleteš si to asi s xmp
centi
Profil
Acci
Ach jaj, jasne. To som dost prestrelil, stava sa. Sorry za zavadzanie.
jan--ek
Profil *
potřebuju na stranku dat měřič ten je ale jen v kodu když ho vložím ve zobrazeni html tak se mi ten kod normalne vypise ale objevi se i měřič a funguje, nevite co s tim použivam vložit jinak kod html...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0