Autor Zpráva
cert
Profil *
Je pravda že jde vše udělat jednoduše ale to co bych chtěl to neumí , nejlepší je opravdu ručně dělaný web upouštím od všech editorů , všechnu grafiku si raději udělám přes 3Dsmax a corel 10 + možná něco v office 2003 ale zdrojáček raději ručně je to pepší a přehlednější.
Vyzkoušel jsem xaru ale těch chyb co tam je to se nedá komentovat , tabulka která nekončí apod. , myslel jsem že si pomohu abych to měl rychleji ale opak je pravdou .
Má li někdo jiné zkušenosti ať napíše svůj názor.
Pojišťovák
Profil
No, já se ani nedivím:-)))) Nikdy jsem tyhle editory nepoužíval, osvědčil se mi PSpad, Top style a Gimp. S tím udělám vše a v pohodě.
Xaru jsem zkusil, klientovi se líbila jedna šablona..takže jsem vzal obrázky a zbytek dopsal ručně. Vřele doporučuji.
cert
Profil
No ja pouzivam lllWedit takze ruco struco a vyhovuje je to pekne barevny a zavorky to taky oznacuje dobre.
Fox
Profil
PSpad je třída...
nic jineho nepotřebuju
Acci
Profil
Já bych taky mohl napsat, co všechno nesnáším. Raději pište, co je dobré
Falco
Profil
S Xarou webstyle jsem začínal. Už jsem ale od ní opustil. Řekl bych, že je to program s už vytvořenýma šablonama a ne editor.
Jinak proti ní nic nemám, prostě nečekejte zázraky.

cert Záleží také na verzi, kterou jsi používal. Mezi 2 a 4 verzí je značný rozdíl ve výběru-funkce se moc nezměnily.
Kráťa
Profil
Ve Webstyle si třeba vyrobím tlačítka (obrázky) a stejně vše dávám do stránky "růčo" v PSPadu.
Polaroid
Profil
Ahoj klucí!

Proč je ta Xara jako špatná???
Dyť je to hezký nééé???
laty
Profil *
pripojeni
laty
Profil *
Hele lidi potřebuju poradit ohledně xary, smazl jsem si v projektu indexovou stranku a roletové menu a uz to nemohu dostat zpět do xary abyxh to editoval. jsem pako. pomoc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0