Autor Zpráva
bukaj
Profil
nevíte o nějakém jednoduchém llinuxovém textovém editoru se zvýrazňováním syntaxe? a to takovým zvýrazňováním, aby se dalo PHP i HTML kombinovat.
zatím jsem zkoušel jen editor v krusaderu (ale nechce se mi kvůli každý editaci souboru spouštět krusader) a ještě systémový (hlavní) gedit (ale tam se o zvýrazňování prakticky nedá mluvit).
děkuji
Jan Rippl
Profil
Gedit
bukaj
Profil
Jan Rippl
a jiný? gedit mám jako základní v systému a jak jsem psal již v prvním příspěvku, tam se o zvýrazňování prakticky nedá mluvit a navíc je úplně vedle, pokud je použito jak PHP tak HTML :-/
Mastodont
Profil
Quanta
bukaj
Profil
Mastodont
to se mi zase zdá moc krkolomné.

nejlepší by bylo něco jednoduchého jako gedit, ale s lepším zobrazováním syntaxe. (pro případné blbé dotazy: ne já nejsem moc vybíravý :))
Mastodont
Profil
bukaj

Co je na Quantě krkolomné? Já jsem zkoušel i Bluefish, NVU a pár dalších věciček.
bukaj
Profil
Mastodont
já potřebuji jen něco, co by mi zvýraznilo syntaxi. já nepotřebuji, aby mi to dělalo takový pišišvoršinky, to mi stejně nepomáhá. qanta mi je úplně na nic... (nic ve zmlém, ale je to tak ;))
Mastodont
Profil
bukaj

Já ti to nevnucuju, jen píšu svůj názor. Co jsou "takový pišišvoršinky" - Intellisense?

http://www.sciviews.org/_rgui/projects/Editors.html
dredie
Profil *
vi
bukaj
Profil
Mastodont
"takový pišišvoršinky" = pro každou věc jedno tlačítko
a díky za ten seznam. až bude čas, projedu ho a uvidím...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0