Autor Zpráva
doms
Profil *
jak udelat prihlaseni jako prihlasit se:
heslo:
dikes
Tomáš Langer
no ve frontpage to neuděláš musíš použív php nebo javascript atd... http://www.jaknaweb.com/scripty/php-scripty/chat-hesla
Taps
Program Frontpage není moc dobrý na psaní webu..Výsledkem není moc čistý kod.
necro
frontpage je pro naproste amatery, to uz je lepsi dreamweaver, ja osobne pouzivam Pspad
Petr Tichý
necro, Taps
Ehm, co vaše odpovědi domsovi daly?

// A co vůbec necro otvíráš staré vlákno?
necro
a ty si co za ....?
Gablonz
Profil *
ty voe vi tady vsichni machrujete jak umite php a nevim co jeste. Ale kdyz nekdo tady napise ze potrebuje pomoct s FP tak to asi znamena ze neumi php atd. a odpoved mu je. "FP je uplne blby atd." myslim ze tohle forum je uplne o hovnu.
Bubák
Gablonz
Mám díru v pneumatice, a mám šicí stroj. Jak ji mám zašít?
Mistr
Gablonz
Proč vytahuješ již přes půl roku staré téma? Jen proto, aby sis - jak tady kdosi trefně píše - namasíroval svoje ego? Prosím, najdi si jiné salóny. Díky. Uděláš tím radost sobě i nám.
Gablonz
Profil *
Mám díru v pneumatice, a mám šicí stroj. Jak ji mám zašít?
No pokus se to zašít a jestli se to utevře tak si kup novou.

Proč vytahuješ již přes půl roku staré téma? Jen proto, aby sis - jak tady kdosi trefně píše - namasíroval svoje ego? Prosím, najdi si jiné salóny. Díky. Uděláš tím radost sobě i nám.

To je trestný si číst staré topiky a napsat do nich něco?? Jinej salón by sis měl spíš najít ty.
Gekon
Gablonz
Rozhodně to trestný čin není, pokud máš něco k tématu, co se hodí a co se dá s ohledem na věk threadu považovat za hodnotný příspěvek. Odpusť mi to, ale tvůj puberťácký výkřik hodnotný opravdu není.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.