Autor Zpráva
misscroft
Profil *
Chtěla jsem se zeptat, jeslti někdo přešel u 1st Page z verze 2000 na 2006 v3.0. Myslím, že vylepšení je dobré, akorát, když píšu nějaký tag, tak se psaní hrozně zbrzdí a vepisování opozdí. Vcelku mne to rozčiluje, protože asi jako každý píšu stránky rychle a nechci čekat, až se mi to tam uráčí dopsat.

Už jsem zkoušela vypnout nápovědu při psaní a takový blbosti ale furt je to stejné. Jeslti máte s tím někdo zkušenost a věděl byste, v čem vězí odstranění, nebo jeslti je to prostě tak, dějte vědět.

Díky
Taps
Profil
misscroft
Nemáš třeba zapnuto více programů, které by zabírali paměť v pc?
misscroft
Profil *
už jsem zkoušela šecko, zvyšovala jsme mu prioritu... je to marný... myslím, že PCčkem to není, běžně mám puštěno několik grafických programů apod... žádný problém... to by pak byl nejnáročnější program, co mám a to je vedle PhotoShopu co říct, ne? :D
misscroft
Profil *
dobře... měním názor, ono mi to skutečně vytěžuje mýho Semprona 2800+ na 100% =-O... to čumím teda... co tam proboha dělá?????
Kcko
Profil
Vir? ;)
Taps
Profil
misscroft
S nějvětší pravděpodobností se bude jedna asi o vir, zkus pc zkontrolovat nějakým antivirem např. avastem, můžeš pc také zkontrolovat programy např. ad-aware nebo spyware terminator.
quinux
Profil
misscroft
Procák vytěžuje aplikace nebo něco jiného? Spíše bych to viděl na nějakou chybu aplikace nebo systému než hned plašil s viry ;o) Možná se to s něčím "hádá". Mi třeba u některých programů dělal bordel Ad-Watch patřící k Ad-Aware a taky se pak s nimi nedalo moc pracovat.
misscroft
Profil *
mno jde prostě o to, že když začnu psát tag, tak se to začne drhnout a procesor je vytížen na 100%.... ael když píšu text mimo tagy, tak je to ok...
dredie
Profil
misscroft
zkus vylucovaci metodou killnout postupne ostatni procesy (nepotrebne k chodu systemu) a kdyz se nic nezmeni, tak to bude chyba 1st page
misscroft
Profil *
už jsem četla nějaké diskuse, vypadá to, že to dělá více lidem... nechce to někdo vyzkoušet? :-[

dredie: zkusím to...
Aleš Janda
Profil
misscroft: Nezapíná se při psaní tagu spíš nějaké kontextové doplňování? Jako že by to stačilo tuhle funkci vypnout.. Ale já nevím, nedělám v tom. Nicméně třeba v Eclipse je něco podobného a taky to trochu brzdí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0