Autor Zpráva
Viktor
Profil *
Tvořím stránky ve FrontPage 2003 a pro tvorbu tlačítek využívám Xara Menu Maker. Velikost tlačítka v rozlišení 1024x768 pixelů sedí velikostí ke všemu co je na stránce. Pokud, ale změním rozlišení na 800x600 pixelů je tlačítko vůči ostatnímu obsahu stránky moc veliké. Je nějaký způsob jak tlačítko při změně rozlišení přiměřeně zmenšít?

Díky za radu.
Charlie
Profil
Pokud je to obrázkové tlačítko, tak ne. Dají se ale udělat velmi efektivní tlačítka bez obrázků.

A ještě něco. Frontpage je na ... (domysli si sem nějaké hodně sprosté slovo)
Yuhů
Profil
Charlie, nemáš pravdu, že Frontpage je na ..., píšu v něm skoro celý Jak psát web.

Viktore, tvému dotazu nerozumím. Píšeš, že při větším rozlišení to sedí a při menším nesedí. Nechápu, jak může být při menším rozlišení moc velké. Vůči čemu to posuzuješ?

Ale ne, odpověď je ne. Neznám žádný způsob, jak tlačítko jednoduše při změně rozlišení zmenšit. Ani ve FrontPage, ani v HTML.
Viktor
Profil *
Pokud jsem dobře pochopil nelze "programově tlačítko" zmenšit při nastavení rozlišení z 1024x768 na 800x600. Šlo mi asi o toto: Píšu stránku v rozlišeni 1024x768 a tlačítko v Menu Makeru si velikostně navolím přiměřeně k velikosti textu "Times New Roman 3 (12b) a obrázkům. Po přepnutí na rozlišení 800x600 je text a obrázky menší, ale tlačítko z Menu Makeru se nezmenší stejným poměrem. Texty a obrázky mám v tabulkách.

Je možné že, se ptám uplně hloupě z pohledu pokročilejších tvůrců webu.

Jestli mohu požádat odpovídajícího moderátora, podívej se na http://www.volny.cz/ou.citice/

Díky
speat
Profil *
vim ze je to blba otazka, ale poradite pls jak menu vlozit do html?
vik
Profil
Pokud máš na mysli vložení menu z Menu Makera, tak tento softík Ti při instalaci nabízí integraci do FrontPage. Ve FP se pak ve volbě "vložit" objeví položka Xara Menu_Maker a po jejím rozbalení položka NavBars&Menus. Po potvrzení této volby Ti naběhne MenuMaker kde si uděláš meníčko a uložíš. Pro změny meníčka (přidání tlačítek, změna popisů ...) stačí ve FP poklepat na meníčko, najede MenuMaker, uděláš změny a uložíš.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0