Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Tyto stránky navštěvuji často.Stejně tak často se zde nacházejí hanlivá slova na FP.Pokud někdo neumí odpovědět nebo jen formou FP stojí za....proč vůbec na takové stránky chodí.O tyhle rady určitě nikdo nestojí.A je to jen důkaz ,že sám nic neví.FP je takový jaký je a na těchto stránkách hledám rady od těch co něco vědí a těch je tu naštěstí dost. Milan
Leo
Profil
A informacni hodnota vaseho prispevku? Leo
ronnie
Profil
Tenhle příspěvek nechápu, koho konkrétně kritiujete? Ja si myslím, že FP je hodně dobrý nástroj pro začátečníky, pro pokročilé např. pro tvorbu tabulek. FP rulezz:)
ax123
Profil
FP neni nejidealnejsi nastroj pro tvorbu webu, ale patri ke slusne streni tride
SuE
Profil
Řekla bych, že kritizuje lidi, kteří skoro na každý dotaz k FP místo odpovědi na otázku napíšou, že je to na dvě věci, že dotyčný je lama, ať si pořídí notepad a píše kod apod.

Myslím, že ti, kdo nepoužívají FP, by do sekce o Frontpage neměli vůbec lézt a měli by klid :-)

Bohužel je to rozšířený jev ve většině diskusí o tvorbě vebu (i na intervalu) a tohle je snad jediné forum, kde je šance odpověď na otázku o FP dostat. Nakonec je to forum pro začátečníky.

Tak nechme Fronťáky žít aspoň tady. Kdyby Yuhů nechtěl, aby se tu otázky na FP probíraly, asi by tu na to nedělal sekci.
Anonymní
Profil *
Já FP používám a jsem spokojen.Vadí mě právě lidé kteří místo rady napíší že FP je špatný program.Sám jsem tady našel hodně dobrých rad.Nesnáším když místo rady najdu FP je špatný .Těhle odpovědí je hodně.Proč sem tihle rádci píší.O tohle mě šlo.Milan
ax123
Profil
Taky ho pouzivam, ale spis kdyz uz mi tece do bot a opravdu nemam tuseni, kde je chyba, ono to v notepadu nekdy neni videt :)
Acci
Profil
FrontPage není určitě špatný editor, jen ho používájí spíše začátečníci (nic proti Yuhů) a podle toho potom vypadá výsledek

http://winarna.macich.net/viewtopic.php?t=83
ax123
Profil
FrontPage není určitě špatný editor, jen ho používájí spíše začátečníci a podle toho potom vypadá výsledek
I v FP se daji delat pekne stranky s cistym kodem
Acci
Profil
I v FP se daji delat pekne stranky s cistym kodem
To ano, ale musí se to umět (viz třeba Jak psát web)
Viktor
Profil *
Umělecký dojem stránek je jedna věc a informační stránka webu je druhá věc. K čemu jsou vyfintěné stránky, když informační hodnota je nulová, nebo jsou webové stránky neaktualizované.

Dávám přednost stránkám které opravdu informují v reálném čase byť nejsou vzhledove SUPER!!!!

Vezmu názor od zkušenějšího tvůrce webu, pokud bude argumentovat stylem "toto nelze ve FP udělat, kód je moc veliky ........." Rada "FP stoji za ......" má opravdu nulovou informační hodnotu.
Falco
Profil
Při mém výkonu PC (300 MG, 64 RAM) propracovanější editory typu Dreamweaver, Fireworks (od Macromedie) prostě nespustím, proto používám FP. Není nijak úžasný, ale jsem s ním spokojený.
Honza Hučín
Profil
Vážení uživatelé, toto téma nepřináší žádné věcné informace, proto je zamykám. Díky za pochopení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0