Autor Zpráva
Cejn
Profil *
Zdravim, chtěl bych se zeptat na něco ohledně FTP v PS padu. Normálně s nim přepisuji soubory, které jsou na servru, žádný problém, ale mohu s nim taky kopírovat soubory ze servru na svůj disk, nebo i na to musim pořídit jiného klienta? kdyžtak poraďte jakého. Díky ...
Cejn
Profil *
Vlastně se ptám protože bych potřeboval udělat jednou za čas zálohu toho co mám na servru... Pochopitelně. Přivítám jakýkoliv tipy ohledně tohoto všeobecně.
smasty
Profil *
odporucam filezilla (najlepsie portable) netreba instalovat... super program...jednoduchy....pameta si viac pristupovich ftp..... kodovany pristup....

a este neco..... VZDY MAJ WEB ZALOHOVANY AJ Off LINE LEBO AK NAHODOV PADNE SERVER..... SAMOZREJME AK JE TO MOZNE... A NENY MOC OBTIAZNE....
smasty
Profil *
SORRY... www.portableapps.com
Blekota
Profil *
Cejn
Jako FTP klienta ti doporučuju Total Commander. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti.
premek
Profil *
Zdravím,
mám problém s připojováním na ftp, přes total commander a občas i přes ftp commander. Hlásí mí chybu 530 login incorrect. Přístupy mám správné, protože nahrávám pořád na jeden server a používáme univerzální přístupy, které se mění jen podle názvu domény. Total commander to pro tento sever hlásí pořád, takže ho použivám jen na ftp, které na tomto serveru nejsou a ftp commander jak u které domény. Není třeba něco doinstalovat?? Na netu zádnou radu najít nemůžu a je fakt otravné, když potřebuju hodit web na doménu, tak věčně zkoušet, jestli to půjde na tom nebo na tom. Budu vděčný za jakoukoliv radu. Díky!!
weronika
Profil *
Dobrý den, zdravím hledám pomoc,nebo člověka který by mi do 13.6 do 7:00 udělala nějakou práci v Ps Padu, ochotně i zaplatím,je to velmi lehké a nenáročné...Nabídnu 200,- děkuji naschle kdyžtak se ozvěte na V.Dratovnikova1@seznam.cz
souki
Profil
Cejn
Připojení k FTP můžeš realizovat i přes "Tento počítač"/Připojit síťovou jednotku

weronika
Založ si vlastní téma a nevytahuj staré
Měsíček
Profil
"Založ si vlastní téma a nevytahuj staré"

Tak proč odpovídáš na Cejna, když toto vlákno je staré skoro rok.
souki
Profil
Měsíček
Protože jsem k tomu měl co říct a třeba to najde někdo přes vyhledávač, brouku ;)
imploder
Profil
Doporučuju IW FTPort Client. Je česky (přímo z ČR), dobře nastavitelný, bezproblémový, v základní verzi freeware (placená má nadstandardní bezpečnostní funkce). Je asi nejlepší FTP klient zadarmo. Předtím jsem měl SmartFTP, ten je ale v poslední verzi nepoužitelný pokud není k dispozici víc souběžných spojení najednou, soubory se pak zasekávají ve frontě, ta se nedá vypnout, a navíc se to čas od času odmítne spustit dokud si nestáhneš novou verzi.
imploder
Profil
http://www.smartftp.com/forums/File-Stuck-in-Cue-t14799.html - nechcou mít na fóru reklamu konkurence :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0