Autor Zpráva
Giovanni
Profil *
Zdravím mám dotaz ohledně přehrávání hudby na stránkách dělaných ve Frontpage

Rád bych aby sem měl na stránkách jakejsi jednoduchej přehrávač (play,stop,další skladba víc toho není ani třeba) v kerým bych měl hozených pár malejch skladeb (nevím jakej formát asi .mid , ale ten mi příde dost nekvalitní zas na druhou stranu mp3 je moc velkej ....) a to tak aby po spuštění stránek nebyl aktivní a tudíž nezatěžoval připojení návštěvníka stránek (stahováním hudby), po zmáčknutí play by se hudba spustila (začla by zatěžovat, ale to by si dal člověk co má rychlejší net a ne modem...).

Nevím jak nato sem prolezl snad vše v programu + něco na netu a nikde nic max ta hudba v pozadí což je sice hezký, ale to bych musel nějak spojit vícero skladeb dokupi (1 - nevím jak 2-se mi s tím nece dělat) aby jeli zasebou a je to takový moc strojoví a nikdo si nemůže vybrat co bude hrát... nemluvě otom že by se to spustilo každýmu bez vyjímky což je základní kámen úrazu (zatížit si net poslechem hudby nebo nezatížit)

Snad poradíte předem díkec juknu sem zítra snad tu něco bude, ikdyž je to taková asi specialitka kerá možná ani v FP nejde...
Alphard
Profil
ikdyž je to taková asi specialitka kerá možná ani v FP nejde
už jsem ho několik let ani nespustil :-) ale myslím, že to tam fakt není
doporučil bych ti flashový přehrávač, myslím, že v posledním měsíci sem na fórum někdo dával na nějaký odkaz, použij hledání
Giovanni
Profil *
otom přehrávaču sem tu něco zahlídl tak nato někdy juknu a dík za reakci

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0