Autor Zpráva
Zdene2
Profil *
Jestli nekdo kdo umi delat web v programu fronpage je ochoten mi poradit at tady necha svoje ICQ cislo!Dik
Mistr
Zdene2
Co potřebuješ poradit?
Manq
Zdene2
Přes ICQ si tady neradíme. K tomu je diskuse.
Zdene2
Profil *
No kdyz mam v programu fronpage cerne pozadi a logo na hore a dam nahlet tak to tam je!!Ale jak to nahraji na internet tak je ta stranka bila a logo nikde !!!!
http://online-league.ic.cz/
Mistr
Zdene2
Důvod je dle mého jasný. V logu máš mít obrázek http://online-league.ic.cz/images/logoELH2i.jpg - ovšem nic takového na webu nahrané není. A až to tam budeš nahrávat, dej si, prosím, pozor na velikost písmen. Občas na to jsou některé systémy háklivé. Lepší je psát vše malými.
Manq
Zdene2
Lepší je psát vše malými.
a pro lepší přehlednost doporučuji psát jednoduché, ale výstižné názvy.
Zdene2
Profil *
Nemohl bys mi dat ICQ ??Ja ten fronpage mam anglicky :( a moc se tam nevyznam....
Manq
Zdene2
http://slovnik.seznam.cz
Zdene2
Profil *
Ty si vtipalek :D to znam taky!!Ale kybych mel kasde slovo prekladat tak to delam do vanoc!!!
Manq
Zdene2
Já ve FrontPage nedělám, tápal bych asi stejně jako ty.
Zdene2
Profil *
V jakem delas programu web??Je cesky?
Manq
Zdene2
PsPad, je to český program.
Zdene2
Profil *
Je nekde na netu na stahnuti??
khepri
Zdene2 co treba jit na google.cz a vyhledat si slovo pspad?? myslim ze je to snad i rychlejsi nez se ptat na foru...
Mistr
Zdene2
Nemohl bys mi dat ICQ ??
Promiň, nic proti, ale my tady nefungujeme jako bezplatná on-line poradna po ICQ. Každý z nás má spoustu jiných zájmů a činností. A krom toho, když se zeptáš zde, na diskuzi, máš i nesrovnatelně větší šanci na odpověď. Tady si Tvůj příspěvek totiž přečte daleko více lidí než na ICQ.
niCe
Zdene2
1. Nauč se psát česky, děláš hrubky jak absolvent první pomocný.
2. Ten program není fronpage ale FrontPage.
3. Nauč se vyhledávat na internetu, potažmo na google. Není to nic světoborného, stačí jen zapojit mysl a chtít.
4. Stránky můžeš psát i v poznámkovym bloku, ten je česky a dokonce ho nemusíš ani stahovat. A není problém se ty stránky naučit kódovat na tomhle webu http://jakpsatweb.cz

Ty si vtipalek :D to znam taky
Fakt? Nepovídej... skoro jsem si začínal myslet, že ty neznáš ani malou násobilku. Neber to osobně.
wondrova@atlas.cz
Profil *
Ahojky, chtěla jsem tě poprosit o radu jak psát na icq? Jsem nováček, děkuji za pomoc
Dominik
zdarek potrebuju se zeptat sem zacatecnik jak udelam v programu frontpage menu vubec sem to tam nenasel a kdyz si menu udelam treba v BlueVoda tak mi potom v FP nefunguje. Predem dik za radu kdyz mi prosim nekdo napiste na icq nebo sem dík
Railbot
Dominik
Založ si vlastní téma, dík.
Matrix
Profil *
Ahoj chcel by som radu, ci mozem mat problemy s tym ze si vytvorim stranku cez FRONTPAGE a potom ju dam na net...Ci nebudem nejak stihany a ci je to legalne.A ako si menim subori ked uz mam moju stranku na nete...Vopred Dakujem...
Gekon
Matrix
Ano, tvorba stránek přes program FrontPage je nelegální a hrozí ti nepodmíněný trest odnětí svobody v délce 1-4 týdnů ve věznici s dozorem.
Matrix
Profil *
Pytam sa normalne ale vydim ze asi mi tu nechce nikto poradit.Dobra diskusia...Perfektna
Gekon
Matrix
Přijde ti normální ptát se, jestli je legální používat program od Microsoftu? Přijde ti normální ptát se, jestli je (v obecném slova smyslu) legální dávat něco na internet?

Je mi naprosto jasné, že máš nelegální FrontPage, takže si pro příště rozmysli, jak budeš své dotazy formulovat.
Gekon
A ako si menim subori ked uz mam moju stranku na nete
Tím, že je přepíšeš novějším. Nejspíš přes FTP.
Druhá možnost je WYSIWYG, googli.
Matrix
Profil *
A ktory program je legalni aby som si mohol vytvorit svoju vlastnu stranku bez toho aby som nieco musel platit a aby som nemal ziadne problemi...
Gekon
Matrix
Jsou jich mraky, mezi ty nejlepší patří PSPad a Notepad+.

Jelikož budeš chtít i grafiku, zdarma se ti bude hodit hlavně Photofiltre a Gimp.
Matrix
Profil *
Dik este si stiahnem navod a skusim to
Gekon
Matrix
Návod nebude třeba, lepší bude sledovat přímo stránky, které jsem ti vypsal a jejich diskusní fóra.
DoubleThink
Profil *
Jsou jich mraky, mezi ty nejlepší patří PSPad a Notepad+.
Matrix pravděpodobně hledá wysiwyg editor - pak by se dal doporučit free Nvu editor (následovník Mozilla Composeru)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.