Autor Zpráva
bure
Profil *
Dobry den!

Delam si svoje prvni web stranky pomoci Fronpage 2003 a mam problem. Front page jsem si nainstaloval na dva pocitace. Vytrvareny web si ukladam primo na flash disk. Na prvnim pocitaci mi v nahledu jde listovat pomoci zavedenych interaktivnich tlacitek listovat mezi jednotlivymi strankami a ne druhem mi toto listovani nefunguje.
Nevite nahodou, v cem by mohl byt zakopany pes? Help me, please! Uz jsem z toho zoufalej... :-(
Mistr
Profil
bure
Front page jsem si nainstaloval na dva pocitace.
Pominu otázku, zda ho máš na obou počítačích nainstalovaný legálně.

Ale k Tvému problému. Já bych Ti doporučil jinou cestu. Sleduj změny stránek v okně opravdového internetového prohlížeče. Proč? Protože stránky si Tví návštěvníci budou zcela jistě prohlížet také v nich a nikoliv v programu FrontPage. Z toho důvodu Tě tedy zajímá, jak to bude vypadat v prohlížeči, nikoliv jak v programu FrontPage.
Mrduc
Profil *
tak si otevři zdroj stránky a uprav tam ty odkazy ručně zadej je přesně dbej na cestu to zn . nadisku máš \ na webu je to: // a zadávej konkrétně třeba <a href="seznamy.cz">popis odkazu a tak dál
Mistr
Profil
Mrduc
A když mu to v jednom FrontPage jede a ve druhém ne? To vyřeší Tebou navržený postup?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0