Autor Zpráva
Tomass
Profil *
Právě ho dokončuji a hledám někoho, kdo by mi ho opřipomínkoval.

Jde o toto:
Dělám webík pro kamarádky. Nebudu popisovat všechny funkce, ale je tam mj. galerie. Série fotek. A řešil jsem, jak to holkám zjednodušit. Něco že bych je učil hromadný resize fotek a pak upload na ftp to nepadalo v úvahu.

Takže jsem napsal prográmek, kterému zadám složku, kde bude hromada fotek, zadám naprosté minimum údajů a zmáčknu Start a jdu na kafe. Až se vrátím, tak mám před sebou hlášku Hotovo, přes webové rozhraní zadám dva údaje na web a v tu chvíli mi na webu přibyla série v galerii.

Ten prográmek dělá jen to, že vyrobí kopie fotek v dané velikosti plus náhledy a uploadne je. Cílem je extrémní jednoduchost.

Takže kdokoliv máte na webu galerie, pište, pošlu link, kde stáhnete setup. Zajímá mě váš názor a případné náměty. Program bude samozřejmě free.
Alphard
Profil
Takže kdokoliv máte na webu galerie, pište, pošlu link, kde stáhnete setup. Zajímá mě váš názor a případné náměty. Program bude samozřejmě free.
je to podmínkou?
já bych se na ten prográmek podíval spíše ze zvědavosti, je problém dát odkaz sem na fórum?
Tomass
Profil *
To bych vlastně mohl. Nemám pro to teď lepší místo, tak jsem to dal na http://verca-and-blaza.ic.cz/FTPGalerie.exe
Boulek
Profil *
Po instalaci a pokusu o spuštění hlásí tuto chybu:
.
Jinak oceňuji realizaci tohoto projektu ;-)
Alphard
Profil
skončil jsem u stejné chyby
Tomass
Profil *
Pánové, omlouvám se za toto politováníhodné nedopatření, které se v našem ústavu stane maximálně jednou za vývoj jednoho softwaru. Myslíte, že můžete zkusit ještě jednou? Stejný link.
Tomass
Profil *
kdyby NÁHODOU ještě nastal nějaký podobný problém, tak jsem na icq 493479222 - bude to rychlejší.

Jakékoliv běžné připomínky bych radši řešil tady. Díky.
Tomass
Profil *
Pokud to ještě někoho zajímá.. dal jsem na web opravenou verzi, která nevypadá tak dobře jak předešlé, zato má jednu ohromnou výhodu - FUNGUJE.

Případným zájemcům děkuji za trpělivost.

Adresa je stejná - http://verca-and-blaza.ic.cz/FTPGalerie.exe

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0