Autor Zpráva
X_fire
Profil *
Kde to stahnu celu verzu ?
Plaváček
Profil
X_fire

Koupíš si na jejich stránkách http://www.websitex5.com/en/index.html licenci a přijde ti odkaz ke stažení. Jednoduché.
Ondan
Profil *
Pokud někdo hledá češtinu k WebSite X5 Evolution 7.0.9, nebo WebSite X5 Evolution 7.0.11, najde ji na http://cestinyskutr.webz.cz/ je velice dobře zpracovaná.
Aquastorm
Profil *
Zdravím Pozor na to v češtině je chyba .Když budete chtít vytvořit lokovanou stránku nepůjde to v language.ini
si změňte řádek RA_Error = Őpatnř "Login" nebo "heslo"! na RA_Error = Őpatnř Login nebo heslo!
s Pozdravem Aquastorm
chenuto
Profil *
Tak jsem udělal celej web v WebSite X5, ale pořád jsem nepřišel na to jak udělat e-mail formulář.
Kdo mi poradí ???
JihLbc
Profil *
chenuto
Emailový formulář uděláš vložením prvku na stránu a následnou editací. Jde tam vytvořit úplně všechno. Kdyžtak ti pošlu scan obrazovky. MÁM dotaz, Tobě se správně zobrazuje diakritika v těle ztránky???
JihLbc
Profil *
DIAKRITIKA v těle stránky. Nejde mi ani náhodou zajistit správné zobrazení znaků v těle stránky. Objevují se tam všemožné paskvily. Prosím, nemáte někdo nějakou radu na mail jih.lbc@centrum.cz ??? Děkuji. JiH
fastertk
Profil
Zdravim, chtel jsem se zeptat, zda nevite cim to je, mam hotovou stranku ve website x5 a mam vytvorenou foto galerii, ale porad se me zobrazuji veskere fotky cernobile a to i tehdy, kdyz vyskrtnu v editaci fotek cernobily mode a ulozim jej, tak se me to porad zobrazuje cernobile...podobny problem mam i s textem, kdy me text roluje automaticky i kdyz ho vyskrtnu, aby neroloval a ulozim jej, tak po te porad roluje...takze se Vas ptam, jestli nevite, cim to muze byt....diky.

Faster
JihLbc
Profil *
Při použití českého jazyka zmizí text "Web site" a objeví se -???-. Stejné je to s emailem "send" a "reset" jsou nahraženy -???-. Řešil jste to už někdo??? Díky za pomoc.
zde
Profil *
Zdravim, chtel jsem se zeptat, zda nevite cim to je, mam hotovou stranku ve website x5 a mam vytvorenou foto galerii, ale porad se me zobrazuji veskere fotky cernobile a to i tehdy, kdyz vyskrtnu v editaci fotek cernobily mode a ulozim jej, tak se me to porad zobrazuje cernobile...podobny problem mam i s textem, kdy me text roluje automaticky i kdyz ho vyskrtnu, aby neroloval a ulozim jej, tak po te porad roluje...takze se Vas ptam, jestli nevite, cim to muze byt....diky.
Faster

Kup si plnou verzi a bude to v pořádku.
kryspi
Profil *
Zdarec!
mám na vás dotaz, když vytvořím stránku,tak mi ji například Opera zobrazí s chybami, je to sw skutečně pro všechny typy prohlížečů, nebo je optimalizován jen pro některé?
Richin
Profil *
Zdarec!
mám na vás dotaz, když vytvořím stránku,tak mi ji například Opera zobrazí s chybami, je to sw skutečně pro všechny typy prohlížečů, nebo je optimalizován jen pro některé?

Mě to rozhodí i Firefox a vyřadí i zvuk, ale IE to zobrazí v pořádku. Problém je, že používám právě zmíněný Firefox.
Krabath
Profil
Ahoj, mám dotaz, problém. Chtěl bych se zeptat, vytvořil jsem stránky, zatím však ještě nejsou komplet. Teď dotaz to co už mám hotové se mi vpohodě zobrazovalo, ale najdenou se mi po kliknutí na jednu rubriku pořád jen ukazuje stránka nenalezena, ale měla by tam být. Když dám v programu WebSite X5 V8 testovat, tak se mi normalne tobrazi, neví někdo kde je chyba ?? A jak by se to dalo odstranit ??? Předem děkuji . Stránka projektu http://tjslovankv.tym.cz je to rubrika odkazy - Kuželkářské svazy. Nejse profík ve tvoření webu, zatím se učím. Jinak pomoc můžete poslat na e-mail Virtusak@seznam.cz nebo na ICQ 158025155. Ještě jednou předem děkuju. To samé mi teď udělalo v tomto projektu http://charita.wu.cz rubrika sponzoři, ještě předchvilkou to šlo normálně. Sakra kde je chyba :(:(
hermikS
Profil *
Ahoj, mám dotaz, problém. Chtěl bych se zeptat, vytvořil jsem stránky, zatím však ještě nejsou komplet.

Cau uz to mas opravené?pokud ne namis na email hermiks@seznam.cz jedna se o chybu zobrazení diaktriky musis najed na stranku dat vlastnosti a přepsat soubor uloženi bez diaktriky,protoze server ti nemuze nacist prave tu diaktriku
Krabath
Profil
Ahoj, děkuji, už to mám opravené.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0