Autor Zpráva
Miky
Profil *
Zdravim chtěl bych si předělat www a myslím, že už html není moc vhodné.Co by jste mi doporučili něco ne doví jak složitýho místo toho dik.
DJ Miky
Profil
že už html není moc vhodné

Proč?
Taps
Profil
Miky
Html je základ, pak je css a pak php+mysql
Miky
Profil *
no tak já měl html s frame a myslim jako že rámy teda byli mi to řečeno nejsou moc vhodné.Jako našel sem si třebas Layout a pak si řikám že stejnak když si najdu na netu i menu tak zas musim použít php což neumim abych se odkázal kam chci to zobrazit.A nebo to menu umístit na každou stránku :/.
Miky
Profil *
I když vono to nějak musí jít jelikož sem jednou vopravoval kámošce nějakou práci, která byla udělaná pomocí css a naboku měla odkazy a vždy se jí zobrazila v určitym okně www daná při podle toho odkazu a neměla na každý stránce menu tak nevim už :((((
Miloš
Profil
Ale hlouposti – i když použiješ PHP, prohlížeč stejně obdrží HTML (a CSS, případně nějaký ten javascript).
Když se podíváš do zdrojáku jakékoli stránky, vždycky uvidíš nějaké (X)HTML
Pokud neumíš pořádně HTML a CSS, vůbec nemá smysl se zaobírat PHP a SQL.
Prostě kodéřina je základ; a grafické cítění (nebo spolupráce s grafikem).
Miky
Profil *
No já měl www a když se člověk na to podívám sám zjistí jakej je to horor tlačítka dělaný tak aby vypadali stejně ale blbě povedený.A hlavně taky jim to blbne jelikož TohleNemá v adrese akorát index.html a pořád mi to zobrazuje starou stránku která tam dávno neni.
LuKKasek
Profil *
Nic proti, ale pokud chceš mít na netu svoje stránky, tak se buď něco musíš naučit, nebo to dát třeba kámošovi, kterej ti to za pár škopků udělá ;-)))

No a hlavně by jsi měl mít pádnej důvod, proč mít web, protože dělat něco jen tak, nebo protože to VŠICHNI mají je zhovadilost !!!

PS: Nevím proč chce dnes každý bl..ček mít svůj web. (neber si to osobně) Pak to tak vypadá, samý blog o pič..vinach. Hromada stranek dělana děsnym způsobem (což by se snad dalo prominout, každý nějak začíná), ale hlavně O NIČEM fakt O NIČEM !!!!
Miloš
Profil
LuKKasek
samý blog o pič..vinach se dá napsat slušně: o přirozeninovinách ;-)
LuKKasek
Profil *
Jasně omlouvám se LOL ;-)))

PS: Zničíme toto vlákno .....
Mistr
Profil
LuKKasek
PS: Zničíme toto vlákno .....
Klídek...
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=58 637
Bubák
Profil
musim použít php což neumim
Nemusíš umět celé PHP, na hodně dlouho si můžeš vystačit s příkazem "include".
http://polopate.jakpsatweb.cz/index.php?page=include
http://interval.cz/clanky/php-setrime-si-praci-prikazem-include-v-php/
Miky
Profil *
Ale tak to je jasný, že člověk pro WWW musí něco umět.Jen nevim co je takový vhodný pro dnešní dobu.Ty stránky sem si dělal za účelem zdělit něco o sobě pak publikovat tam nějaký věci ke škole pro spolužáky a tak.
Miky
Profil *
Jo a chtěl bych se zeptat nevíte něco kdybych si chtěl odzkoušet PHP čet sem dát si APATCH server, ale bylo to úplně ******* jelikož se tam museli přepisovat v souborech nějaký prvky a zaměňovat.
Miloš
Profil
Nejlépe je nainstalovat rovnou nějaký balík APACHE/PHP/SQL, já mám například nainstalované PHP home.
Miky
Profil *
Ha děkuji to pak zkusim doufám, že to je nejlépe free i když i kdyby nebylo dá se to vyřešit možná :) Jelikož já zkoušel Apach server a to chtělo doinstalovat PHP a SQL ale muselo se něco měnit v nastavení Apach servru a to přepisovat myslim bin soubory což je blbý pěkně
Timy
Profil
Miky
Nebo zkus EasyPHP, já ho mám už druhým rokem a zatím všechno šlape jak hodinky ;-). Taky jenom spustíš exáč, klikáš na next> a hotovo, nemusíš nic upravovat. Akorát je potřeba zapnout mod_rewrite a .htaccess, pokud to chceš (ale to bys musel zapnout snad v každém balíčku).

Tady máš návod na instalaci http://www.jakpsatweb.cz/php/easyphp.html
Tommy4
Profil
Dnes se už framy používaj jen tehdy, když už to jinak nejde... Web dělaný z framů je už dost nemoderní.
Sorry, ale to, že neumíš (alespoň to z toho webu usuzuju), není vina html...
Doporučuju se naučit html a dělat stránky pomocí divů a css. Uvidíš ten rozdíl.

P.S.: Inspiroval bych se z moderních webů...
Gekon
Profil
Tommy4
Asi ti nevadí, že tento thread je ve špatné sekci a ještě ke všemu tři měsíce starý? Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0