Autor Zpráva
Axamith
Profil
Zdravím vespolek. Mám problém s nastavením localhostu. Měnil jsem PC a přeinstaloval Win. Mám rozchozený Apace + PHP a při zadání URL localhost mi pracuje jak v IE, tak v Mozille. Ale nedaří se mi localhost nastavit v PSPadu.
V nastavení programu nepoužívám Proxy server a Web server je localhost a cesta k adresáři s projektem. V nastavení projektu je tatáž cesta a localhost.
Při náhledu prež Ctrl+Shift+F10 se u IE se objeví hláška: Akce byla zrušena. Aplikace Internet Explorer se nemůže připojit k požadované webové stránce. Stránka pravděpodobně není dočasně k dispozici. . .
V Mozille se objeví anglicky psaná stránka s odkazem na můj localhost a ten pak pracuje. Zvláštní je, že v adresním řádku náhledu je stejná URL adresa, jako před klikem na onen odkaz.
Před přeinstalací Win mi vše pracovalo bez problémů a nejsem si vědom, že bych něco jiného nastavoval. Prosím poraďte. Děkuji Axamith
P.S.
Projekt je umístěn v C:Program FilesApache Software FoundationApache2.2htdocs
a tato cesta je uvedena i v konfig. souboru Apache :
DocumentRoot "C:/Program Files/Apache Software Foundation/Apache2.2/htdocs"
Přiznám se, že se to stává moji noční můrou.
Str4wberry
Profil
Axamith
A v nápovědě k PSPadu jsi nic nenašel?
Axamith
Profil
To jsem právě řešil přez nápovědu a jsem přesvědčen, že to je nastaveno správně. Navíc mi to před výměnpu PC šlapalo a nejsem si vědom, že bych to nastavoval jinak.
anonym
Profil *


IS THE BEST!!!!
anonym
Profil *


IS THE BEST PROGRAM FOR WEB!!!!!!!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0