Autor Zpráva
aaa
Profil *
Mam FP, ktery byl soucasti Office XP. Jak mam zabranit tomu, aby mi nelezl do html kodu, kdyz nic neudelam. Dam ulozit str. a on mi napr. neustale pridava target="_parent" do <iframe>..... Jak to vypnout?
Yuhů
Profil
Proklikej si Nastavení > Vlastnosti stránky.

Co máš za verzi FP? Každá se v tomto ohledu chová jinak.
Yuhů
Profil
jinak ještě podotýkám, že atribut target v iframe nefunguje. To jen tak na okraj, že ti to vlastně nemusí vadit. Já vím, je to nepříjemné.
Anonymní
Profil *
Tady jde spíš o velikost kódu, ne? FP (vlastním verzi 2002 tedy XP) mi přepisuje hlavně umístění obrázků, ale to jsem vychytal založením websady a jinak nějaké své kódy, hlavně styly aj... Jinak si ale myslím, že to dělá kód skousnutelný pro hodně prohlížečů - zkoušel jsem své druhé stránky a více méně to fungovalo všude. Zato podpora javy atd. je dost zvláštní! Přesný opak, co tvrdí lidi, kteří FP nenávidí. Pro začátečníky je to dobrá volba. Přesto píšu web už v textovém editoru - přijde mi to přehlednější, ale stejně tak bych si to dovedl představit i ve FP - vše upravovat v html kódu - je to svoboda... Nejvíc se mi na něm líbí, že zvýrazňuje syntaxe, což notepad neumí. PS pad jsem nezkoušel a příjde mi nepřehledný (koukal jsem jen na vzhled asi 5 sec.). No nic.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0