Autor Zpráva
leos
Profil
ahoj, dusane odpovidam na mail ohledne formularu. ano, staci mi formular posílat na mail,ale chtel bych ho vytvorit ve FrontPage-česká verze. Tam staci ze založky VLOZIT FORMULAR ? dekuju
leos
Mistr
Profil
leos
Nejsem sice Dušan, přesto si dovolím odpovědět.

Tam staci ze založky VLOZIT FORMULAR
Tímto způsobem si vložíš jednotlivá políčka. Ovšem to není celé, ještě je třeba je rozchodit. A na to už je vhodné se seznámit se specializovanou stránkou a řídit se jejími pokyny a návody.
leos
Profil
ahoj,diky za odpo,
jeste mam jednu. uz mi jdou odkazy jednotl. stranek na serveru,ale nemohu tam dostat obrazky.
u sebe na disku mam vse potrebne / cela stranka s obrazkem / ,ale kdyz soubor prevedu na server / na webzdarma.cz / objeví se jina adresa obrazku / takze jen okenko /a taky jina barva pozadí. / s modre na cernou /. vlastnosti obrazku hlasi jinou adresu. nevim tedy, jak mam nastavit na serveru tu adresu,kde sou obrazky uloženy. dekuju, moc mi to pomuze.
leos
Str4wberry
Profil
leos
Zkus postupovat podle tohoto — http://www.jakpsatweb.cz/zaklady-html.html

Jinak si tipnu:
1) Diakritická znaménka a mezery v názvu.
2) Rozdílná velikost písmen.
3) Špatný (do špatné složky) odkaz na obrázek.
leos
Profil
to je fakz,ze zdrojovy kod je jinej na serveru nez ve FrontPage u me na disku,ale jak zmenim ten kod na serveru,tam mi to jen zobrazi. zmenit ho muzu v editoru,ale tam spravne.
leos
Profil
ahoj,
delam to prvne a vznikaj necekany minely. hotovou stranku ulozim a po otevreni se nestacim divit. nadpis je zdvojenej hned pod originalem, text v bublinách je zdvojený a napsany podruhy nekde uplne jinde,ackoliv v editu nic podobneho neni apodo veci. da se tomu nejak zabranit?
dekuju
leos

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0