Autor Zpráva
premek
Profil *
Ahoj,
mohl by mi někdo poradit nějaký free program, pro úpravu fotek, nebo obrazků obecně, pro web?? Potřebuju, aby si lidi, kteří mi přidávájí obrázku na web, je nejdříve trochu upravili a nenahrávali mi tam obrazky 1.5 MB jak se mi stalo. Chtělo by to něco jako je ve photoshopu fce "save for web".

Díky za tipy a hezký den.
Joker
Profil
Co přesně znamená "úprava pro web"? Zmenšit fotku umí i třeba Malování (Paintbrush) ve Windows.
Kcko
Profil
www.irfanview.cz
premek
Profil *
Co přesně znamená "úprava pro web"?
- upravit fotku tak, abych mohl měnit její rozměry a volit poměr datového objemu a kvality..
jaho
Profil
Pokuď máte office tak tam je nějakej editor. A nebo Zoner Media Explorer Classic 5, lze stáhnout na stahuj.cz
Bubák
Profil
jaho
Jaké office, jaký editor?

Zoner Media Explorer Classic 5
Recenze mě dostala:
www.emag.cz/stary-dobry-spravce-fotografii-zadarmo/
zdick
Profil *
Zoner Media Explorer je pro mě osobně dost good, jediné co potřebuju a nemá jsou vrstvy... Proto jsem začal používat GIMP 2.0 (zdarma).
jslkd
Profil *
jjj jasnyyyyyyyy
Iver
Profil *
Co takhle MSpaint :D
Mile
Profil *
Stránky na úpravu fotek v češtině a zdarma jsou na adrese http://perfectphoto.formisoft.com
Jde tam upravit jas, otočení, oříznutí a velikost fotky.
H13
Profil
premek:

:: Google Picasa - přehledný, hodně zajímavých funkcí pro úpravu fotek, jednoduché nahrávání fotek na web, možnost spolupráce mezi tvýma stránkama a serverem Google Picasa, ...

:: Nebo najít si script-fu (nebo napsat si vlastní) pro "save for web" v GIMPu
:: Nebo používat java upload applet pro upload obrázků na stránku a nastavit mu, aby se před uploadem obrázky zmenšily (zmenšují se na straně uživatele)
...
robo2010
Profil *
Nebylo by vhodnější fotky upravovat automaticky při uploadu na serveru? Zmenšení přeci není problém.
Lojzek
Profil *
Zdarma 2GB na fotky a videa:
http://www.mypicturetown.com/pictureBank/promo/public/BV/landing/index_en.html?cid=ZNE0487M
LuL
Profil
ahoj, chtěla bych se zeptat, zda lze někde stáhnout program na úpravu fotek něco jako je na Fce: Funny Photo Widget Photos, abych mohla dávat různá pozadí(např. foto do rámečku, hodinek, jiné pozadí, atd..). Chtěla bych to stáhnout do kompu, fotky upravit a uložit, časem je dát k foťákovi vytisknout. Zda něco takového existuje a víte tip, tak piště, mne se to nějak nedaří najít. Děkuji
Luci
Profil *
mohla by mi nekdo poradit jak mam udelat z vice fotek koláž?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0