Autor Zpráva
amon
Profil
da sa nejak v PsPadu automaticky prerobit HTML na XHTML? napr. <br> zmenit na <br />
Joker
Profil
Na to stačí nahrazení textu, ne?
Zdeněk Košťál
Profil
Ještě jsem to nezkoušel, ale zdá se mi, že na to je HTMLTidy.

HTML->TIDy->Tidy convert to XHTML

Při nejhorším Ctrl+H ;-).
amon
Profil
JOKER: nerozumiem... jaj? Ctrl + H ??

Zdeněk Košťál: Dik Skusim to...
amon
Profil
jo dik.... ide to ...
Chamurappi
Profil
Reaguji na amona:
Jen upozorním, že užíváš-li MIME typ „text/html“, budou prohlížeče tvůj kód interpretovat jako chybné HTML, nikoliv jako XHTML.
Plaváček
Profil
amon

Jen upozorním, že užíváš-li MIME typ „text/html“, budou prohlížeče tvůj kód interpretovat jako chybné HTML, nikoliv jako XHTML, ale bude to fungovat.
Railbot
Profil
amon
Jen upozorním, že užíváš-li MIME typ „text/html“, budou prohlížeče tvůj kód interpretovat jako chybné HTML, nikoliv jako XHTML, ale bude to fungovat a nebudeš se ani protivit specifikaci.
Joker
Profil
:o)))

Co se tak dohodnout, že se téma "XHTML vs. HTML" bude rozebírat pouze v případě, že dotaz bude souviset s rozdíly mezi XHTML a HTML?
Manq
Profil
amon
Jen upozorním, že užíváš-li MIME typ „text/html“, budou prohlížeče tvůj kód interpretovat jako chybné HTML, nikoliv jako XHTML, ale bude to fungovat a nebudeš se ani protivit specifikaci, ale pouze v officiálním validátoru ti bude validní. :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na amona:
Jen upozorním, že užíváš-li MIME typ „text/html“, budou prohlížeče tvůj kód interpretovat jako chybné HTML, nikoliv jako XHTML, ale bude to fungovat* a nebudeš se ani protivit specifikaci**, ale pouze v oficiálním validátoru to zatím bude validní.

*) Bude to fungovat jinak než XHTML, třebaže rozdíl nemusí být za určitých okolností patrný.
**) Jen při dodržení dodatku C, který validátory, ani PSPad nezohledňují a který je velmi často porušován.
Vitec
Profil
Chamurappi

nechápu proč se pořád s ostatníma hádáš o validitě, když sám děláš nevalidní weby. Aspoň si to psal:)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Vitce:
Já zase nechápu, proč vytahuješ tohle staré vlákno.
Jeden web mám validní. Nehádám se, vysvětluji. Kdo chce naslouchat, naslouchá. Kdo nechce, nenaslouchá.

Máš ještě něco k tématu? Jestli ano, tak si pospěš, protože to tu za tři sekundy zamknu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0