Autor Zpráva
Any
Profil *
Ahoj
Nedávno jsem začala se svýma prvníma stránkama ve FP. No a mám takovej problém protože když udělám odkaz kterej má odkazovat na určitou stránku tak mi to potom bud tapíše error 404 nebo mě to odkáže na nějakou složku v počítači. zkoušim to v prohlížeči a vždycky když na to kliknu jednou tak to jde v pohodě al na podruhý už mi to udělá něco z těch věcí co sem psala. díky moc za radu
vertigo4
Profil
chyba bude nejspíš v uložení stránek v adresáři... zkontroluj, jestli když máš odkaz z hlavní stránky na dejme tomu dalsi.html (která je ve stejné složce jako uvodní stránka) dáš <a href="dalsi.html">Další</a>

pokud ale máš stránku dalsi ve složce "něco" tak musíš dát <a href="něco/dalsi.html">Další</a>
Mistr
Profil
vertigo4
Jen jestli to nebude tím, že má Any odkazy ve stránkách například ve tvaru file:///C:/Dokumenty/Web/Any/index.html
vertigo4
Profil
no to jsem taky chtěl napsat, protože já používám dreamwaever tam mi to když přesunu složku webu někam tam mi to přednastaví tuto cestu...

nejlepší by bylo, kdyby nám Any napsala, jak to má vůbec ty odkazy napsaný
Any
Profil *
no můžu se na to mrknout aleted sem s tim něco judělala a delají to jenom dva první a poslední.

ty odkazy mám takhle:

<ul>
<li><a href="index.html"><font face="Tahoma">Úvod</font></a></li>
<li><a href="../flower_beauty/connie.html"><font face="Tahoma">Connie</font></a></li>
<li><a href="../indexy/fotogalerie.html"><font face="Tahoma">Fotogalerie</font></a></li>
<li><a href="../indexy/guest_book.html"><font face="Tahoma">Guestbook</font></a></li>
</ul>

tam nefunguje ten index. html a pak ještě:

<ul>
<li><a href="../indexy/agility.html"><font face="Tahoma">Agility</font></a></li>
<li><a href="../indexy/poslusnost.html"><font face="Tahoma">Poslušnost</font></a></li>
<li><a href="../indexy/vystavy.html"><font face="Tahoma">Výstavy</font></a></li>
<li><a href="../indexy/nase_pokusy.html"><font face="Tahoma">Naše &quot;Pokusy&quot;</font></a></li>
</ul>
a tam zas ty pokusy
Mistr
Profil
Any
Máš to někde na webu? Hodíš nám sem, prosím, odkaz?
vertigo4
Profil
já nevím, ale já bych dal:

<ul><font face="Tahoma">
<li><a href="index.html">Úvod</a></li>
<li><a href="/flower_beauty/connie.html">Connie</a></li>
<li><a href="/indexy/fotogalerie.html">Fotogalerie</a></li>
<li><a href="/indexy/guest_book.html">Guestbook</a></li>
</font>
</ul>
Manq
Profil
vertigo4
Proč font? Proč ne CSS?
Bubák
Profil
Proč font?
Protože ve Frontpage na to stačí dvě klepnutí cvičené opice, udělat to ve Frontpageovém CSS editoru vyžaduje znalosti a asi 5 klepnutí.
vertigo4
Profil
Manq Můj nápad to není dělat to takto, sám bych ve Frontpage nikdy nedělal web, ale když to tak Any měla tak jsem jí to nechal, jen jsem to nastavil cvelé na ten font
Manq
Profil
Bubák
Aha.

vertigo4
No, nejde o ten FrontPage. Stačilo <ul style="font-family:Tahoma, sans-serif;"><li>....<li>....</ul>, ne?
vertigo4
Profil
Manq
Tak jasně, no ale předpokládám, že ona si vytvořila menu pak označila jednotlivé odkazy a změnila va FP písmo... a to se právě změní myslím tím font face... ty píšeš o css, což myslím není pro začátečníka (nechci Any urazit, ale neznám nikoho kdo by ovládal html/css a dělal v FP) ve FP to nejlepší, ale samozřejmě je to lepší způsob co jsi napsal
Any
Profil *
Jo díky už jsem to vyřešila, byla tam v tom nějaká chyba která je už pryč:)
Rektor
Profil
Dobrý den,
Mám pro mě velký problém a to je, že dám na stránku motiv a pak udělám políčka odkazů, když to dám ale na web tak se mě ukazuje jen název a křížek místo toho (obrázku co tam má být) a druhá věc je že když dám jaký název má mít to políčko a pak odkaz a me se ukazuje ne clenove.htm jak bych chtel ale dokumenty/dff/ atd.
Tak vás chci poprosit jestli mě můžete někdo pomoct.
Děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0